İlaç Rehberi

Krauterhof Anti-cellulite Gel Selülit Kremi Fiyatı ve Kullanıcı Yorumları

Krauterhof Anti-cellulite Gel Selülit Kremi

Krauterhof Anti-Cellulite Gel Selülit Kremi, içeriğindeki güçlü madde kompleksi sayesinde ciltte oluşan portakal kabuğu görünümünde etkili olurken, kokusu sayesinde tazelik ve ferahlık hissi vermektedir. Krem kullanım sırasında spor ve diyetle birlikte desteklendiğinde ciltteki portakal görünümünün yol olmasına yardımcı olmaktadır.

İçeriğinde kafein, nane yağı, Carnitine, Panthenol ve biberiye içermektedir ve bu içerik sayesinde de cilt kontörünü düzenleyerek, nemlendirmeye de yardımcı olmaktadır.

Krauterhof Anti-cellulite Gel Selülit Kremi Nedir?

Krauterhof Anti-Cellulite Gel Selülit Kremi, ciltte oluşan portakal görünümdeki selülit oluşumlarını ortadan kaldırmaya yarayan bir krem olmakla birlikte, cildi nemlendirme konusunda da destek olmaktadır.

Krauterhof Anti-cellulite Gel Selülit Kremi FiyatıPin

Krauterhof Anti-cellulite Gel Selülit Kremi Ne İşe Yarar?

Krauterhof Anti-cellulite Gel Selülit Kremi, vücutta birikmiş olan yağın dağınık bir şekilde cilt altına yerleşmesi ile ortaya çıkmış olan portakal kabuğu görünümü şeklinde görülen selülitlerin tedavisinde kullanılmaktadır.  Tabii ki bu kremi kullanırken beslenme alışkanlıklarınıza dikkat ederken, spor yapmayı da ihmal etmemeniz gerekmektedir. Aynı zamanda kullanım sonrasında cildin nemlenmesinde de etkili olmaktadır.

İlginizi Çekebilir!!!  Parasetamol Şurup Nedir?

Krauterhof Anti-cellulite Gel Selülit Kremi Nasıl Kullanılır?

Krauterhof Anti-cellulite Gel Selülit Kremi, düzenli kullanılması gereken bir üründür. Aynı zamanda akşamları kullanılması tavsiye edilmektedir. Akşamları ihtiyaç duyulan bölgelere masaj yapılarak uygulanması gerekmektedir. Akşamları tavsiye edilmesi neden uygulama esnası ya da sonrasında 15 dakika ile 30 dakika arasında bir yanma hissine sebep olmasından kaynaklanmaktadır. Bu Krauterhof Anti-cellulite Gel Selülit Kremi etken maddelerindeki etki mekanizmasından kaynaklanan geçici bir durumdur. Isıtıcı etkisi ise, cilt tipi ve uygulama miktarına göre değişkenlik göstermekle birlikte geçici bir durumdur. Ayrıca göz ve mukoza ile açık yaralara temas ettirilmelidir. Uygulama sonrasında eller mutlaka yıkanmalıdır.

Krauterhof Anti-cellulite Gel Selülit Kremi Yan Etkileri

Krauterhof Anti-cellulite Gel Selülit Kremi yan etkileri hakkında bilgi vermeden önce hamile olan kadınların kullanması tavsiye edilmemektedir. Ayrıca emzirme sürecinde olan annelerde emzirme bölgesi ve yakınlarına bu kremi kullanmamalıdır. En büyük yan etkisi ise, ısıtma etkisi olmakla birlikte kişiden kişiye değişiklik göstermektedir. Bazı kişilerde ısınma hissi 15 dakikada geçerken, bazı kişilerde 60 dakikaya kadar sürmektedir.

Krauterhof Anti-cellulite Gel Selülit Kremi Faydaları

Krauterhof Anti-cellulite Gel Selülit Kremi, hoş bir ısınma etkisi yaratarak cilt altında biriken yağların oluşturduğu portakal görünümün ortadan kalmasını sağlarken içeriğinde bulunan nane yağı nedeniyle kokusu tazelik ve ferahlık hissi vermektedir. Ayrıca içeriğindeki etken maddeler cildin nemlendirilmesinde de etkili olmaktadır. En az 4 haftalık bir kullanım gerektirmektedir ve daha önceden belirttiğimiz gibi diyet ve sporla desteklenmesi gerekmektedir.

Krauterhof Anti-cellulite Gel Selülit Kremi En Ucuz Nereden Alabilirim?

Krauterhof Anti-cellulite Gel Selülit Kremi, internet sitelerinden satın alınabileceği gibi eczanelerden, Carrefour ve Migros’tan, Watson ve Gratis’ten aynı zamanda da parfümerilerden satın alınabilmektedir. Buralardan fiyat karşılaştırması yapılarak en ucuz ürün temin edilebilir.

İlginizi Çekebilir!!!  Hametan Krem Nedir? Ne İşe Yarar?

Krauterhof Anti-cellulite Gel Selülit Kremi İçindekiler

Krauterhof Anti-cellulite Gel Selülit Kremi içindekiler açısından incelendiğinde içeriğinde başta nane yağı olmak üzere kafein, Carnitine, Panthenol ve biberiye bulunmaktadır. Yanma hissinin de daha çok biberiyeden kaynaklandığı düşünülmektedir.

Krauterhof Anti-cellulite Gel Selülit Kremi Şikayet

Krauterhof Anti-cellulite Gel Selülit Kremi ile ilgili yorumlar incelendiğinde işe yaradığı konusunda bilgi verilmekte olup, tek şikayet yanma hissinden ve kokusundan kaynaklanmaktadır.

Kullanıcı diyor ki,

Krauterhof Anti-cellulite Gel Selülit Kremi danışarak aldığım ve sonuçta memnun kaldığım bir üründür. Daha ilk haftada etkisini gösterdiği gibi sabah uyanınca bacaklarda sıkılık söz konusu oluyor. Yaz başında aldım ve sıcağında etkisi ile birlikte yanma hissi artınca bıraktım. Şimdi yeniden kullanmaya başladım ve spor yapmadan önce sürmeyi tercih ediyorum. Sıcak ve nemli havalarda oldukça yakıcı bir his verirken, serin havalarda yakma hissi biraz daha azalıyor. Krauterhof Anti-cellulite Gel Selülit Kremi çok beğendiğim bir ürün olmasına rağmen sevmediğim özelliği çok yoğun bir kokuya sahip olmasıdır. Giydiğim tayta bile kokusu sinmektedir ve bu nedenle artık eski bir eşofman altı giyerek kremi kullanıyorum.

Krauterhof Anti-cellulite Gel Selülit Kremi FiyatıPin

Krauterhof Anti-cellulite Gel Selülit Kremi Kullanıcı Yorumları

Krauterhof Anti-cellulite Gel Selülit Kremi kullanıcı yorumları incelendiğinde genellikle olumlu yorumlar yapıldığı görülmektedir.

Kullanıcı diyor ki,

Kesinlikle selülit sorunu olan kişilerin tereddüt etmeden alması gereken bir üründür. Krauterhof Anti-cellulite Gel Selülit Kremi 1 haftadır kullanmama rağmen gözle görülür bir değişiklik yaşamaktayım.  15 dakika sonra ciddi bir yanma hissi yaşadım ki sıcağı sevmem nedeniyle buna da çabuk alıştım. Benim önerim banyo yapıp kese attıktan sonra sürün yanma etkisi 30 dakika kadar sürüyor ve korse ile birlikte kullanmayı tercih ediyorum.

Kullanıcı diyor ki,

Çok fazla ürün denememe rağmen Krauterhof Anti-cellulite Gel Selülit Kremi gibi etkili olanı görmedim. Sürdüğünüz bölgeyi aşırı derecede yaktığı için dikkatli olmanızı tavsiye ederim. Hatta sürerken eldiven kullanmanızı tavsiye ederim. Çünkü yanma etkisi yarım saati bulmaktadır. Düşünmeden alın ve bir hafta içerisinde farkı hemen görün.

İlginizi Çekebilir!!!  Aclasta 5 mg/100 ml IV İnfüzyon Çözeltisi Nedir? Ne İşe Yarar?

Kullanıcı diyor ki,

Krauterhof Anti-cellulite Gel Selülit Kremi gözenekleriniz açıksa ciddi bir yanma hissi veriyor malum yağları yakıyor. Ancak gündüz duş alıp, gece sürerseniz yanma hissi yerine ısınma hissi hissediyorsunuz. Etkisi 3. Kullanımımda başladı. Spor yapıyorsanız daha etkili olacağını düşünüyorum.

Krauterhof Anti-cellulite Gel Selülit Kremi Fiyatları

Krauterhof Anti-cellulite Gel Selülit Kremi fiyatları satış noktalarına göre değişkenlik göstermekle birlikte 250 ml’si 50 TL ile 100 TL arasında değişkenlik göstermektedir.

Krauterhof Anti-cellulite Gel Selülit Kremi Gratis Fiyatı

Krauterhof Anti-cellulite Gel Selülit Kremi Gratis Mağazalarında satılmaktadır. Gratis’ten internetten sipariş vermek istiyorsanız, şuan için stoklarda olmadığı bildirilmektedir. Ama fiyat bölümüne baktığımızda Gratis Kartı ile alındığında 53,25 TL olduğu görülmektedir.

Krauterhof Anti-cellulite Gel Selülit Kremi Trendyol Fiyatı

Krauterhof Anti-cellulite Gel Selülit Kremi, internet alışveriş sitesi olan Trendyol’da satılmakta olup, 250 ml fiyatı 89,90 TL’dir.

Krauterhof Anti-cellulite Gel Selülit Kremi Rossman Fiyatı

Krauterhof Anti-cellulite Gel Selülit Kremi, Rossman fiyatına bakıldığında herhangi bir fiyat bulunmamaktadır.

Krauterhof Anti-cellulite Gel Selülit Kremi Migros Fiyatı

Krauterhof Anti-cellulite Gel Selülit Kremi, Migros Mağazaları’nda satılmaktadır. Fiyat olarak incelendiğinde 79,00 TL’ye satıldığı görülmektedir.

Krauterhof Anti-cellulite Gel Selülit Kremi Kullananlar

Krauterhof Anti-cellulite Gel Selülit Kremi benzer ürünler içerisinde en çok tercih edilen bir ürün olmakla birlikte kullananlar tarafından da pozitif yönde yorumlar almaktadır.

Kullanıcı diyor ki,

Piyasada bulunan selülit ile ilgili en etkili krem! Selülitlerim çok fazla ve derin olmasına rağmen yok denecek miktarda azaldı. Yalnız kremlemeden önce bacaklarınızı aşağıdan yukarı doğru fırçalamayı unutmayın!

Kullanıcı diyor ki,

Krauterhof Anti-cellulite Gel Selülit Kremi için yakıcılığı çok iyi ve selülit görünümünde ciddi bir azalma söz konusu oluyor. Piyasadaki pahalı ürünlerden bile çok daha iyi bir ürün, tavsiye ederim.

Kullanıcı diyor ki,

Düzenli kullanılması sonucunda işe yarayan bir ürün olduğu kadar fiyatı da çok uygun bir ürün, yakma yapmaktadır sakın korkmayın!

Kullanıcı diyor ki,

Krauterhof Anti-cellulite Gel Selülit Kremi sadece sürüp beklemiyorum aynı zamanda streç filmle de sarıyorum ve bir saat kadar yürüyüş yapıyorum. Bir ay sonra ölçüm yaptığımda işe yaradığını kendim gördüm. Bence harika bir ürün ve yakıcı etkisi sayesinde dolaşımı da iyice artırıyor ve bu da hızlı incelmeye neden oluyor.

Rate this post

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
1