Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Uzun bir süredir yayın hayatında bulunan bayandoktor.com, pek çok konuda sizler için güncel içerikler üretiyor.

Biz Kimiz

Bayan Doktor internet ve medya adıyla uzun bir süredir İstanbul’da yayın hayatında bulundurduğumuz sitemiz bir sosyal medya organıdır. İmtiyaz sahibimiz olan Zeki Ersin Yıldırım, sosyal medya platformumuzun kurucularındandır. Sosyal medya mecramızın genel yayın yönetmenliğini ise Emre İnan yapmaktadır. Güncel ve hayatın her konusunda gelişmeleri bulunduran sitemizin editörlüğünü Bilal Aydın, Doğukan Erdurgun, Kadir Dündar, İpek Büyükhız yapmaktadır. Gece editörümüz ise Elif Karakaş… Sitemize, mail adresimiz üzerinden bize göndereceğiniz içeriklere de yer vermektedir. Sitemiz birden fazla haber ajansı ile birlikte çalışmaktadır. Bu haber ajansları ise Türkiye’nin en büyük haber ajanlarıdır. Bunların başında İhlas Haber Ajansı, Anadolu Haber Ajansı gibi prestijli haber kaynakları gelmektedir.

Vizyonumuz

Yeni bir medya çerçevesinde yayın hayatına sunduğumuz bayandoktor.com, değişen sürekli gelişen sosyal mecra ağı içerisinde en kaliteli içerikleri kullanıcılarına sunmayı ve bunun sürdürülebilir olmasını amaçlamaktadır. Verdiğimiz hizmet ile pek çok alanda pek çok gelişmeyi günceller bilgiler eşliğinde size sunuyoruz. Sunduğumuz yeni ve güncel içeriklerle hayatın bütün alanındaki gelişmeleri tek bir yerde toplayan ve kolay ulaşılabilen bir mecra yaratmanın gayreti içerisindeyiz. Web sayfamız üzerinden sitemize kayıt olabilir ve bizleri daha yakından takip edebilirsiniz. İleriye dönük olarak Türkiye ve dünya üzerinde herkese hitap ediyor olmak ve dünya tarafından da bilinen bir platform olmak gelecek vizyonumuzu meydana getirmektedir. Bu vizyon doğrultusunda da sadece Türkiye değil dünyadaki gelişmelere ilişkinde içeriklere daima tarafımızca yer verilecektir.

Misyonumuz

İnternet üzerinde birden fazla sosyal medya ve haber içerik sitesi bulunuyor. Ancak bunların bir kısmı işini profesyonel olarak yürüyor. Bir kısmı ise amatör çalışmalarla sesini duyurmaya çalışıyor. Bu noktada internet üzerinde bulunan sosyal medya platformlarından farklı olarak sizler için kolay bir arayüz ve kolay ulaşılabilir bir site oluşturduk. Ana sayfamız üzerinden kolayca bütün akışa erişebiliyor ve ilgilendiğiniz bütün içeriklere kolayca ulaşabiliyorsunuz. Bu noktada amaçladığımız, site kullanıcılarımıza kolaylık sağlayarak diğer platformlardan ayrı bir yer edinmek. Sosyal medya platformumuz işin uzmanları olan ve içerik geliştirme konusunda deneyim sahibi kişilerce oluşturulmuştur. Her birimimizde yer alan ekip arkadaşlarımız işinde öncü ve yenilik sahibi kişilerdir. Dolayısıyla sahip olduğumuz donanımlı kadro ile siz okuyucularımız ve takipçilerimizin karşısında yer alıyoruz. Firmamız prensipleri gereği sürekli, kaliteli, tarafsızlığından ödün vermeyen bir amaçla hareket ederek en kaliteli içeriklerle sizleri buluşturmayı amaç ediniyoruz. Sosyal medya hesaplarımız üzerinden de bizleri takip edebilirsiniz. Soru, görüş ve önerileriniz için iletişim sekmesinde yer alan iletişim adreslerinden birisini kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

Neler İçeriyor?

Sitemiz üzerinden çok fazla içeriğe erişim sağlamak mümkündür. Sosyal mecramız üzerinde güncel gelişmelerden sağlık konularına kadar çok sayıda içerik barınıyor. Ana sayfa üzerinden kolay bir şekilde bütün kategorilere erişebileceğiniz gibi son dakika gelişmelerine de hemen ana sayfamız üzerinde yer veriliyor. Güncel politik haber başlıkları dışında, ekonomi, dünya, teknoloji, sağlık içerikleri de sitemiz üzerinde bulunuyor. Bütün bu başlıklarda yer alan gelişmeler uzman editör ekibimiz tarafından kontrol ediliyor ve ekleniyor. Böylece kullanıcılarımızın karşına daha dinamik ve doğru yaklaşımlarla çıkıyoruz.

Çalışma Prensiplerimiz Farkımızı Yaratıyor

Bu sosyal medya platformumuzu yayın hayatına sokmadan önce internet üzerinde yer alan bütün platformlara göz attık. Bu platformlarda olmayan ve eksikliği kullanıcılar tarafından dile getirilen ne varsa uzman ekibimizle beraber inceledik. Uzun araştırmalarımız sonucunda internet kullanıcıların taleplerini ve isteklerini gözlemledik ve farklı bir platform ortaya çıkarmaya karar verdik. İşlerinde uzman ve deneyimli ekibimiz ile beraber hiçbir noktayı atlamadan sitemizi kurduk. Türkiye üzerinde çok sayıda içerik sayfası bulunuyor ancak bu sayfaların çoğu dünyadaki teknolojik gelişmeler ve yeni medya düzeni konusunda eksiklikler barındırmaktadır. Bizim oluşturduğumuz bayandoktor.com içerik platformu dünya teknolojilerine ayak uydurmakla beraber dünyadaki bu konu hakkında yer alan trendleri yakından takip ediyor. Sürekli değişen medya düzeni ve medya teknolojileri ile sitemiz yayın hayatına başlamıştır. Medya trendlerini yakinen takip ederek en güncel şekilde sitemizi sizlerin hizmetine sunduk. Öncelikle sizleri ve sizlerden gelen talepleri dikkate alıyoruz. Bütün değişimlerimizi sizin talepleriniz ile gerçekleştiriyoruz.

Zaman Değerlidir

Bizler sizlerin zamanının değerli olduğunun farkındayız. Hele ki günümüz teknolojik gelişmelerine bağlı olarak kişilerin zamanları daha değerli hale gelmiştir. Bu noktada sunduğumuz üstün hizmetlerle zamanınızdan çalmıyor ve sizlere zaman vadediyoruz. Nitekim oluşturduğumuz bu platform üzerinde uzman editörlerimiz tarafından eklenen bütün içerikler güncel şekilde sunuluyor. Haberlere ana sayfa üzerinden kolayca ulaşabiliyor ve vakit kaybetmeden dilediğiniz içeriğe girebiliyorsunuz. Sizlere sunmuş olduğumuz bütün hizmetleri destekliyor ve devamlılığı için çaba sarf ediyoruz.

En İyi Yayın Anlayışı

Sitemizde yer alan bütün haberler doğruluk prensibi çerçevesinde verilmektedir. Verilen içerikler kesin bir teyide ulaşmadan sitemiz üzerinden haberler verilmemektedir. Alanında uzman editörlerimiz siteye içerik eklemeden önce haberleri farklı kaynaklardan teyit etmektedir. Bu amaçla ziyaretçilerimize doğru olmayan içerikler sağlanmamaktadır. Böyle bir sorun ile karşılaşılması halinde ise editör kadromuz ilgili sıkıntıyı en kısa sürece gidermektedir. Diğer yandan bu sayfada her alan herkes bizim için eşittir. Hiçbir şekilde insanlar arasında ayrım gözetmemekteyiz. Irkçı ve ayrıştırıcı anlayışların sonuna kadar karşısındayız. Sitemiz içerisinde yer alan içeriklerde de aynı şekilde ayrıştırıcı yayınlara yer verilmemektedir. İçeriklerimiz kimseyi aşağılama, suçlama ve benzeri amaç gütmez. Aksine uzlaşmacı içeriklere her vererek Türkiye ve dünyadaki bütün herkese hitap etme gayesi içerisindeyiz. Bütün kategorilerde yer alan içeriklerimiz bu yaklaşımı destekler niteliktedir. İçerikleri yayınlarken editörlerimiz bütün kişilerin haklarına saygılı davranmaktadır. Bu anlamda herhangi birisine iftira, aşağılayıcı tavır sergileyen içerikler sitemizde içerik olarak yayınlanmamaktadır. Tarafsız bir tutum işimizin olmazsa olmaz ana meselesini meydana getirmektedir. Bu anlamda yayınladığımız içerikler belli bir kitleye hitap etmemektedir. Yayınladığımız içerikler Türkiye ve dünyada bütün insanları kucaklamaktadır. Gündemde yer alan haberlerde tek bir kaynak değil pek çok kaynaktan derlenen haberler bulunmaktadır. Bu sayede tarafsızlığımızı en iyi şekilde ortaya koymaktayız.

Kullanıcı Katkılarını Değerlendiriyoruz

Sitemizi meydana getirirken kullanıcılarımızın görüşlerini ve katkılarını almaya karar verdik. Bu bizim için çok önemli bir meseledir. Diğer benzer platformlarda kullanıcılara çok fazla imkan tanınmazken kurduğumuz bu platformlarda sizlere söz sahibi olma imkanı tanıyoruz. Haber ve içeriklerimiz uzman editör ekibimiz tarafından titizlikle kontrol edilerek eklenebilmektedir. Ancak kullanıcılarımız da bizlerle isteklerini paylaşabilirler. Paylaşımlarınız editör ekibimiz tarafından değerlendirilmeye alınacaktır.

Değerlerimiz

Platformumuzu yayın hayatına koyduğumuz andan itibaren tarafsız olmaya gayret ediyor ve bunu başarıyoruz. Tarafsızlığın yanı sıra, doğruluk, dürüstlük, insan haklarına saygı, erdemli çalışma prensibi, adalet, devamlılık ve dünya trendleri karşısında gelişim gösterme temel değerlerimizi oluşturmaktadır.

Sosyal Sorumluluk

Yaptığımız dijital yayıncılık ile çevre ve çevre sorunlarına karşı duyarlı bir firmayız. Aynı zamanda din, ırk, mezhep, cinsiyet, yaş, uyruk farkı gözetmeksizin herkes için yayın yapma gerekliliğinin bilincindeyiz. bayandoktor.com olarak bütün gelişmelere açık olup kendimizi sürekli olarak güncel tutmaktayız.

greencoffeedietnow.com -
ACIBADEM Health Point -