Ahmet Uğur Pakcan Kimdir? Nerelidir? Evli mi?

Photo of author

By admin

OR [rank_math_breadcrumb]

Ahmet Uğur Pakcan Kimdir?

Ahmet Uğur Pakcan, Romanya da gurur kaynağı Türk restoranı gün geçtikçe başarıdan başarıya koşuyor. Romanya’nın başkenti Bükreş de yıl 1999 da Romanya ya Türk mutfağının eşsiz lezzetlerini tanıtmayı başarmıştır. Dristor döner ve kebap salonu tüm misafirlerine hizmet veren bir restorandır.

Dristor döner restoranı ile muhteşem bir lezzete kavuşan Bükreş, 1999 yılında hizmete açılan kebap ve döner salonunun sahibidir.

İlginizi Çekebilir!!!  12 Mart Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumları

Ahmet Uğur Pakcan Nereli?

Mersin’in mut ilçesinde doğmuş ailenin iki oğlundan bir tanesidir. Ailesi ile açtığı restoranın başında babası yer alır. İki oğluyla beraber lezzet dünyası kuran aile bugün kardeşi Kazım Fatih Pakcan ile sürdürür.

Ahmet Uğur Pakcan Kaç Yaşında?

58 yaşındadır ve ailenin oğlu olan Ahmet Uğur Pakcan, Romanya da restoran işletiyor. Pakcan, salonu bugüne gelmesinde ekip çalışmasının çok önemli olduğunu belirtiyor. En önemli kuralın, disiplinden ve dürüstlükten geçtiğini başarısının sebeplerinden biri olduğunu belirtiyor.

Ahmet Uğur Pakcan Evli mi?

Ahmet Uğur Pakcan evlidir ve evliliğini de Bükreş de sürdürüyor.

Dristor Kebap ve Döner Salonu Nasıl Kuruldu?

Türk mutfağını her dile tanıtan Ahmet Uğur Pakcan, damak tadını, Türkiye’nin en meşhur lezzeti döneri gıda sektörüyle tanıtmıştır. Önce küçük bir dükkânı ile başlayan aile bugün 12 şubesiyle gıda sektöründe başarıya imza atmıştır. Hem kaliteli hem de markanın performansını tanıtmıştır.

İlginizi Çekebilir!!!  7 Şubat Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumları

Ahmet Uğur Pakcan Ne İş Yapıyor?

Ahmet Uğur Pakcan, Bükreş de ailesiyle bir iş ağı kurmuş gıda sektöründe çalışıyor. Restoranın dilden dile konuşulmasının sebeplerini şunlara buluyor;

  • Aile bağı
  • Kalite ve performans
  • Disiplin ve güler yüz
  • Dürüstlük
  • Ekip çalışmaları
  • İşgücü ve ortaklık

Lezzetini her yerde konuşturmayı başarmış bugüne dek lezzetinden ödün vermemiştir.

Ahmet Uğur Pakcan Kaç Çocuğu Var?

Üç çocuğu olan Pakcan, başarının aile bağından ve sevgiden geldiğini de bir kez daha gözler önüne seriyor.

Dristor Kebap Nasıl Bir Restoran?

Özenle ve titizlikle restoran zinciri kurmuş, Türk mutfağının lezzetlerini tanıtmıştır. Et ve kebap ürünleriyle müşterilerin hem damak zevkine hem de gözüne hitap ediyor.

İlginizi Çekebilir!!!  6 Şubat Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumları

Ahmet Uğur Pakcan Ne Mezunu?

Marmara üniversitesi hukuk fakültesi mezunu ve İstanbul barosu avukatıdır. Pakcan restoran da müşterilerine hizmet vermeye devam ediyor.

Ahmet Uğur Pakcan Nerede Yaşıyor?

Pakcan, mersinden Romanya’nın başkenti Bükreş’e yerleşmiş orada gıda sektörüne atılmıştır. Gıda sektöründe başarılı bir iş adamı olarak müşteri memnuniyetini de kazanarak başarısını şubelerle katlamıştır.

Ahmet Uğur Pakcan Babası Kim?

Pakcan’ın babası Mustafa Pakcan restoranın ilk sahibidir. Oğullarıyla beraber yürüttükleri sektörde başarılı ve emin adımlarla ilerliyor baba mesleğini devam ettirerek dönercilik yapmaya devam ediyor. AVM’ler de yoğun yerlerde perakendecilik sektöründe de yeniliklere açık hale gelmiştir. Yeniliklerle hareket eden ve her zaman yeniyi hedef alan bir sektöre imza atmıştır. İlgi ve sirkülasyonu sağlayarak başarılı bir ivmeye sahip olmuştur.

5/5 - (9 votes)

“Ahmet Uğur Pakcan Kimdir? Nerelidir? Evli mi?” üzerine bir yorum

  1. Ahmet Uğur Pakcan adamdır. Romanya’ya her gittiğimde saatlerce sohbet ederiz. Başarılarının devamını dilerim.

    Yanıtla
Yorum yapın

greencoffeedietnow.com -
ACIBADEM Health Point -