Yaşam

Ümraniye Olayında Kamera Görüntüsü Bulundu

Geçtiğimiz günlerde biri kadın iki kişinin yaralandığı ve tüm Türkiye’yi etkileyen olayın perde arkasına ait kamera görüntüleri ortaya çıktı. 2 gün önce yaşanan olayda, yoldan geçmekte olan iki grup arasında ilk olarak nedeni anlaşılamayan bir şekilde silahlı çatışma yaşanmış ve yine o sırada yoldan geçirmekte olan 1’i kadın olan iki vatandaş yaralanmıştı. Bugün açıklanan bilgilere göre ise o gün yaşanan olaya ait kamera görüntüleri elde edildi.

İstanbul’un Ihlamurkuyu Mahallesinde meydana gelen olay gece 22.30 sularında meydana geldi. İki grup arasında birden silahlı çatışma meydana gelmiş ve çatışamadan ateşlenen silahlardan çıkan mermiler 1’İ kadın iki vatandaşa isabet etmişti. Olaya şahit olanalar hemen olay yerine polis ve ambülans ekiplerini çağırmış, bunun üzerine çatışmayı gerçekleştiren iki grup olay yerinden ayrılmıştı.

Yakalama Çalışmaları Sürüyor

Polisin olay yerine geleceğini anlayan iki grup üyeleri hemen olay yerinden uzaklaşırken olay yerine gelen ambülans ise yaralanan vatandaşları çevredeki hastanelere sevk etti. Çatışmayla ilgili olarak görgü tanıklarının ifadelerine başvuran polis bir kişiyi göz altına aldı.

Ortaya çıkan güvenlik kamera kayıtları ile birlikte şüphelileri ve olay anını detaylı inceleme fırsatı bulundu. Güvenlik kameralarında ilk olarak cadde üzerinden bir grubun beklediği görülmekte olup daha sonra caddeden o sırada geçmekte olan bir otomobilden bekleyen gruba ateş açıldğı görüldü. Kamera görüntülerini detaylı inceleyen polis, olayda yer alan kişilerin yakalanması için çalışma başlattı.

Daha Fazla Göster

Bilal Aydın

1992 Kocaeli doğumlu... Akdeniz Üniversitesi işletme bölümü mezunu. 2015 yılından bugüne kadar birçok yerel gazetede editörlük yapmaktadır. bayandoktor.com editör kadrosunda yer almakla birlikte ayrıca editör kadrosundan da tam yetkili olarak görev almaktadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu