Televizyon

Tiny Pretty Things Dizisi Geliyor

Son zamanların en çok okunan romanlarından olan ve yapılması planlanan dizi ile aynı adı taşıyan Tiny Pretty Things’in bir dizi yapılması da gündemde yer alıyordu. Farklı yapımcılar ile ismi anılan diziyi ise ekranlara Netflix’in getireceği açıklandı. Netflix tarafından çekimlerine başlanacak olan dizinin kadrosu ise yavaş yavaş açıklanmaya başladı.

Özellikle Amerika’da büyük bir kadın hayran kitlesi olan kitabın dizi uyarlamasının da Netflix tarafından yapılacak olması birçok kişinin şimdiden heyecanla beklemesine yol açtı denilebilir. Dizinin oyuncu kadrosuna dahil edilen son isim ise Brennan Clost olmakla birlikte bu isme başrol olarak Kylie Jefferson ve Casimere Jollette eşlik ediyor. Oyuncu kadrosuna ayrıca Michael HsuRosen, JessSalgueiro ve Bayardo De Murguia gibi isimler de katılmış bulunuyor.

Hayallerinin Peşinde Bir Kadın

Roman olarak da oldukça geniş bir okuyucu kitlesi bulunan Tiny Pretty Things’in dizi uyarlaması ise Netflix tarafından gerçekleştirilecek. Açıklama ile meraklı bekleyişleri devam eden izleyiciler için dizinin konusu ise şu şekilde. Amerika’nın Chicago kentinde yaşayan ve gösterişli bir dans okulunun öğrencilerinin, birbirinden tamamen farklı olması, farklı kültür ve sosyal çevreden gelmeleri konu alınıyor. Bunun yanında tek hayali mükemmel dansçı olabilmek olan bu öğrenciler arasındaki çekişmeler, kariyer savaşlarının izleyiciye etkileyici bir biçimde sunulması planlanıyor. Dizinin çekimleri Toronto’da devam ederken ilk sezonun ise 10 bölümden oluşacağı açıklandı. Dizinin en erken vizyon tarihi ise 2020.

Daha Fazla Göster

Bilal Aydın

1992 Kocaeli doğumlu... Akdeniz Üniversitesi işletme bölümü mezunu. 2015 yılından bugüne kadar birçok yerel gazetede editörlük yapmaktadır. bayandoktor.com editör kadrosunda yer almakla birlikte ayrıca editör kadrosundan da tam yetkili olarak görev almaktadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu