Moda

Kadın Komedyenler Bu Açıklamaya Sinirlenecek

Geçtiğimiz günlerde ünlü bir erkek oyuncu tarafından yapılan açıklama, özellikle ülkemizde komedi anlamında iyi işler çıkaran kadın komedyenleri kızdıracak gibi görünüyor. Açıklamanın sahibi ise ünlü oyuncu Önder Açıkbaş. Nişantaşı’nda geçtiğimiz günlerde bir alışveriş merkezinde görüntülenen ünlü oyuncu yaptığı açıklama ile kadınları kızdıracak türde ifadelere yer verdi. Görüntülendiği alışveriş merkezinde basın mensuplarına olay yaratacak açıklamalarda bulundu.

Ünlü oyuncunun açıklamalarında kadınları özellikle kadın komedyenleri kızdıracak türde açıklamalar yer aldı. Ünlü oyuncu basına şu şekilde bir açıklamada bulundu. Oyuncudan aynen alıntılanan ifadede Önder Açıkbaş, komedi yapmanın kadınları zorlayacağını, güldürmenin zor bir iş olduğunu söyledi. Oyuncunun bu açıklaması ilerleyen günlerde ne türde bir yankı yapacak merak konusu.

Açıklama Tepki Çekebilir

Ülkemizde komedi alanında birçok kadın komedyen bulunmakla birlikte ünlü oyuncu Önder Açıkbaş’ın yaptığı bu açıklama sonrasında bu kadın komedyenlerden bir geri bildirim gelebilir. Önceki gün Nişantaşı’nda bir alışveriş merkezinde görüntülenen ünlü oyuncunun basına bu şekilde bir açıklama yapmasının sadece kadın değil aynı zamanda erkek meslektaşlarının da tepkisini çekebileceği ifade edildi. Ünlü oyuncu aynı zamanda sözlerine mizah yapmanın biraz erkek işi olduğu ve bu fıtratın kadınlara hiç uymadığını da sözlerine ekledi.

Ünlü oyuncu tarafından yapılan ve olay yaratacak olan açıklamada kısaca kadınlar için mizah yapmanın ve insanları güldürmenin zor bir iş olduğu, kadın fıtratına uymadığı ve erkeklerin bu iş için uygun olduğu şeklinde bir çıkarım yapıldı.

Daha Fazla Göster

Bilal Aydın

1992 Kocaeli doğumlu... Akdeniz Üniversitesi işletme bölümü mezunu. 2015 yılından bugüne kadar birçok yerel gazetede editörlük yapmaktadır. bayandoktor.com editör kadrosunda yer almakla birlikte ayrıca editör kadrosundan da tam yetkili olarak görev almaktadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu