Moda

Chanel’in Yeni Yüzü Teddy Quinlivan

Dünyaca ünlü Fransız marka Chanel yeni yüzünü belirledi. Chanel’in yeni yüzü trans model Teddy Quinlivan oldu. Victoria’s Secret geçtiğimiz aylarda İspanyol trans model Vanlentina Sampaio ile Pink markasının seçimlerini yaparak dünyada bir ilke imza attı. Bunun ardından Chanel e yeni reklam yüzü olarak Quinlivan ile anlaştı.

LGBTİ+ grupların toplumdaki yerinin artmasını sağlayacak olan bu karar ile Chanel pek çok olumlu tepki aldı. LGBTİ+ bireylerin yok sayılmadığı, hatta hayatın her alanında çok başarılı işlere imza attıkları görülüyor. 25 yaşındaki genç model daha önce de Louis Vuitton, Chloe, Gucci gibi seçkin markaların defilelerinde yer almıştı.

Quinlivan Mutluluğunu Hayranları ile Paylaştı

Quinlivan sosyal medya hesabından paylaştığı video ve fotoğraf ile Chanel ile çalışmaya başladığını duyurmuştu. Kariyerinin en önemli işlerinden birine başlayacak olan genç model mutluluğunu hayranları ile paylaştı. Tüm hayatını mücadele ve savaşlar ile geçirmek zorunda olduğunu belirten model, tüm mücadelelerin nedeninin bu başarı olduğunu düşünüyor.

Trans model çocukluğu boyunca zorbalığa maruz kalmış, ölüm tehditleri ile karşılaşmış ve hatta öz babası tarafından şiddete uğramış olmasına rağmen mücadelesinden hiçbir zaman vazgeçmediğini, daima savaş içinde olduğunu ve güçlü kalmaya çalıştığını belirtti. Ünlü model verdiği tüm mücadelelerin sonunda böylesine bir büyük başarı elde etmesinin ardından, bu zorlukların başarıya ulaşmasını sağlayan yolda bir araç olduğunu belirtti.

 

Daha Fazla Göster

Kadir Dündar

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 2. sınıf öğrencisi. 3 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali global bir gazete de editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu