Moda

2019 Yaz Sokak Modası

Hemen hemen birçok kadının merakla beklediği yeni yaz modasında tarzlar belli olmaya başladı. Özellikle yazın son günleri ile güzün başlangıcını temsilen sokak modasında birbirinden marjinal parçalar önem kazanacak. İlk olarak ayakkabı tercihlerinde de rahat ve konforlu tercihler revaçta olacak. Bu noktada rüstik görünümlü bir ayakkabı tercihi tamamlayıcı nitelikte olacaktır. Yaz sıcaklarında toplanan saçlara eşlik edecek bir fular ise çok amaçlı kullanılmasının yanı sıra aynı zamanda rahat ve elit bir görünüm kazandırmaktadır. Bu yılın en çok sevilenlerinden olan takım elbiseler ise renk ve desen değiştirerek yeniden karşımızda yer alıyor. Özellikle keten takımlar ve açık renkli takımlar yine tercih edilecek gibi görünüyor.

Beyaz Yine İlk Tercih

Bu yılın en çok tercih edilen ve kurtarıcı renklerinden olan beyaz sokak modasında da karşımıza çıkıyor. Plajlardan şehir yaşamında birçok kombinin tamamlayıcısı da yine beyaz renk oluyor. Yazın sıcağından korunmak için tercih edilen aksesuarlardan biri de şapkalardır. Şapkalar geçtiğimiz yazdan bu yana kullanılmakta olup en popülerler ise hasır olarak karşımıza çıkıyor. Sokak modasında kıyafetlerin bir başka tamamlayıcısı ise bucket stil şapkalar. Hem güneşten korunmak hem de şıklık katması açısından tercih edilebilir. Bu yaz ise rahat ayakkabılar ve şapların en önemli tamamlayıcıları hasır çantalardır. Özellikle hafif, şık ve adapte olabilen bu çantalar aynı zamanda takımlar ile de kullanılabilmektedir. Son olarak ise yazın tamamlayıcı güneş gözlükleri mutlaka kullanılmalıdır.

Daha Fazla Göster

Bilal Aydın

1992 Kocaeli doğumlu... Akdeniz Üniversitesi işletme bölümü mezunu. 2015 yılından bugüne kadar birçok yerel gazetede editörlük yapmaktadır. bayandoktor.com editör kadrosunda yer almakla birlikte ayrıca editör kadrosundan da tam yetkili olarak görev almaktadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu