2 Günde 5 Kilo Verdiren İngiltere Diyeti

Photo of author

By admin

OR [rank_math_breadcrumb]

2 Günde 5 Kilo Verdiren İngiltere Diyeti

Yaz ayların yaklaşması ile beraber kilolar yine sorun olmaya başlıyor ve fit görünmek adına herkes diyet arayışına giriyor. Son zamanların en çok konuşulan diyeti ise İngiltere Diyeti olmakla birlikte adından da anlaşılacağı gibi, İngiliz beslenme uzmanları tarafından bulunan bir diyettir. Bu diyetin en büyük özelliği 2 günde 5 kilo verdirmesi olup, 2 günde 5 kilo verdiren İngiltere Diyeti sonuç veren bir diyettir.

Aslında kısa düre içerisinde kilo verdiren diyetlerin sakıncalı olduğu düşünülse de asıl zarar diyet içeriğinden kaynaklanmaktadır. Bu nedenle diyet içerikleri değiştirilerek metabolizmayı kontrol altına alması sağlanarak verilen kiloların kısa süre içerisinde geri alınması de engelleniyor. İşte 2 günde 5 kilo verdiren İngiltere Diyeti de uzun vadede kalıcı diyetler arasında yerini alarak, insanlar tarafından yoğun ilgi gören bir diyettir. Önemli olan diyeti uygulamadan önce diyet ile ilgili özellikleri ve kuralları öğrenmek hatta onları özümsemektir.

İngiltere Diyeti Nedir?

İngiltere diyeti, 2 gün içerisinde 5 kilo verdiren bir diyet olmakla birlikte yemek yenilmeyen bir diyettir. Ana öğünlerde İngiltere çayı içilirken, ara öğünlerde meyve ya da kuru yemiş yenilmektedir. Günlük yarım saat spor yapılması da kilo verme hızı hızlandıran süreç olarak tavsiye edilmektedir.

Magnorm 365 Mg ile İlgili Bilgiler için BURAYA TIKLAYIN!

Saneloc 50 Mg ile İlgili Bilgiler için BURAYA TIKLAYIN!

Benical Cold ile İlgili Bilgiler için BURAYA TIKLAYIN!

2 Günde 5 Kilo Verdiren İngiltere DiyetiPin

İngiltere Diyeti Nasıl Yapılır?

Ciddi anlamda kilo probleminiz varsa ve denediğiniz tüm diyetlere rağmen verdiğiniz kiloları tekrar geri aldıysanız, İngiltere Diyeti’ni deneyerek hem kısa sürede kilo verebilir hem de verdiğiniz kiloları geri almazsınız.

İlginizi Çekebilir!!!  Hymenoplasti Nedir? Nasıl Yapılır?

Eğer siz de ‘’İngiltere Diyeti nasıl yapılır?’’ sorusuna cevap arıyorsanız, yazımızda diyet ile ilgili tüm bilgileri bulabilirsiniz. Öncelikle İngiltere Diyeti’ni yapabilmek için İngiltere Çayı’nın yapımını öğrenmeniz gerekmektedir. Günde 2 saatte bir yapılan İngiltere Çayı tüketilerek, herhangi bir yemek yenmemelidir. Ayrıca günde en az 2 litre su tüketilirken, ara öğünlerde de elma, ceviz ve badem tüketilmesi gerekmektedir.

İngiltere Diyeti Yararları Nelerdir?

İngiltere Diyeti, detoks tarifler içerisinde yer almaktadır. İngiltere diyeti yararları incelendiğinde, İngiltere Çayı adı verilen çay ile yapılan diyet sayesinde vücudunuzdaki şişkinlikten kurtulduğunuz gibi yağlardan da kurtulacaksınız. Yeşil çay, zencefil, tarçın ve süt karışımı vücudunuzu toksinlerden arındırarak sindirim sisteminizin düzene sokulmasına yardımcı olacaktır. Aynı zamanda vücuttaki yağları ve toksinleri nötralize ederek antioksidan etkisi yapacak ve yağ yakımını hızlandıracaktır.

İngiltere Diyeti Zararları Nelerdir?

Kilo problemlerinden kurtulmak isteyen ve İngiltere Diyeti’ni uygulamak isteyen kullanıcıların en büyük merakını İngiltere Diyeti zararları oluşturmaktadır ki herhangi bir zararı olmak yerine uygulanacak detoks sayesinde vücudunuz kendini yenileyecektir. Sadece diyet sırasında su tüketimine dikkat edilmesi gerekmektedir. Ayrıca laktoz intoleransı, safra kesesi rahatsızlığı ile böbrek hastalığı olan ve düşük tansiyon problemi olan kişiler kesinlikle bu diyet için uygun değildir. Tabii ki kronik rahatsızlığı olan kişilerde doktorlarına danışarak bu diyeti uygulamalıdır.

2 Günde 5 Kilo Verdiren İngiltere DiyetiPin

İngiltere Diyeti Malzemeleri

İngiltere diyeti malzemeleri, İngiltere Çayı için gerekli olan malzemelerden oluşmaktadır ve kullanılması gereken malzemeler; süt, yeşil çay, tarçın ve toz zencefil olarak belirtilir. Aynı zamanda ara öğünlerde açlık gidermek amacıyla 1 adet elma, 2 adet ceviz ve 2 adet badem tüketilmektedir.

İlginizi Çekebilir!!!  Mide Ağrısına Ne İyi Gelir?

Magnorm 365 Mg ile İlgili Bilgiler için BURAYA TIKLAYIN!

Saneloc 50 Mg ile İlgili Bilgiler için BURAYA TIKLAYIN!

Benical Cold ile İlgili Bilgiler için BURAYA TIKLAYIN!

İngiltere Diyeti Tarifi

İngiltere Diyeti tarifi için İngiltere Çayı’nın nasıl yapıldığının öğrenilmesi yeterli olacaktır. Bunun için öncelikle bir demlik içerisinde yeşil çay demlenir. Günlük 8 bardak tüketilmesi gerektiği için isterseniz tek seferde 8 bardak su kullanarak çayınızı hazırlayabilirsiniz ya da 4 bardak ve 4 bardak şeklinde günde iki sefer çayı demleyebilirsiniz.

Şu an İngiltere Çayı tarifi için 4 bardak üzerinden tarif vereceğiz ki, isterseniz siz 8 bardağı tek seferde ölçüleri 2 katına çıkarak demleyebilirsiniz. Öncelikle 4 bardak kaynar su demliğe konulur ve 2 tatlı kaşığı yeşil çay ilave edilir. Şayet sallama yeşil çay kullanacaksanız 3 tane yeşil çay atmanız yeterli olacaktır. 10 dakika kadar demlenmesini bekledikten sonra çayımızı bardağa süzüyoruz ama bardağın 3 de 2 sine çayı dolduruyoruz. Üzerine de bir çay bardağı kadar süt ilave ediyoruz. Sütün oda sıcaklığında olmasına dikkat ediyoruz. Üzerine 1 çay kaşığı tarçın ve 1 çay kaşığı toz zencefil ilave ederek karıştırıyoruz.

2 saatte bir içilmesi gerekmektedir ama ilk gün çok acıkırsanız saat başı da içebilirsiniz. Aynı zamanda ara öğünlerde 1 elma, 2 ceviz ve 2 badem yeme hakkınız bulunmaktadır. Ara öğünlerde de bir öğünde elma yerseniz, diğer öğünde ceviz ve bademleri yemeyi unutmuyorsunuz. Ayrıca çayı tüketirken yeşil çayın sıcak olmasına dikkat etmeniz gerekmektedir. Bu nedenle yeşil çayı bir cezvede ısıtarak diğer malzemeleri ilave edebilirsiniz. Ayrıca İngiltere Diyeti yapılırken günde 2 litre de su tüketilmesi gerekmektedir.

İngiltere Diyeti Deneyenler

İngiltere Diyeti deneyenler yorum yaparken kesinlikle kilo verdiklerini belirtmektedir. Ama kilo verme miktarı kişinin kilosuna göre değişkenlik göstermekte olup, 5 hatta 6 kilo verdiğini belirtenler olmuştur.

İlginizi Çekebilir!!!  Lierac Çatlak Giderici Kullanıcı Yorumları

İngiltere Diyeti Seher Akgül

Zayıflama kürleri denilince akla gelen Seher Akgül tarafından da ‘İngiltere Diyeti Seher Akgül’’ adı altında Youtube kanalı üzerinden paylaşılmaktadır. Seher Akgül tarafından diyet 3 gün boyunca önerilmekte olup, kanalı üzerinde diyeti uygulayıp kilo verdiklerini belirtilen kişiler bulunmaktadır. Aynı zamanda İngiltere Çayı’nın nasıl yapıldığı anlatılmaktadır.

2 Günde 5 Kilo Verdiren İngiltere DiyetiPin

İngiltere Diyeti ile Zayıflayanlar Var mı?

İngiltere Diyeti ile zayıflayanlar var mı merak ediyorsanız, diyete sadık kalmak koşuluyla kilo verdiğini belirten kişiler bulunmaktadır. Bazı kişiler 2,5 kilo verdiklerini belirtirken, bazı kişiler 6 kiloya kadar verdiklerini belirtmektedirler. Bu kişinin metabolizmasına göre değişkenlik göstermektedir.

Magnorm 365 Mg ile İlgili Bilgiler için BURAYA TIKLAYIN!

Saneloc 50 Mg ile İlgili Bilgiler için BURAYA TIKLAYIN!

Benical Cold ile İlgili Bilgiler için BURAYA TIKLAYIN!

İngiltere Diyeti Yapanların Yorumları

İngiltere Diyeti yorumları için baktığımızda kişilerin kilo verdiğini görürken çok nadir yorumlarda tansiyon düşüklüğüne neden olduğunu görmekteyiz.

Kullanıcı diyor ki,

Arkadaşlar ben diyeti uygulamaya dün başladım ve sabah tartıldığımda 85.800 kilo gelirken bu sabah tartıldığımda 83.800 geldiğimi gördüm. Şok oldum ama gerçekten işe yarıyor.

Kullanıcı diyor ki,

Merhabalar ben iki ay önce bu diyeti uyguladım ve gerçekten faydasını da gördüm sonrasında da yediklerime dikkat ederek toplamda 9 kilo vermeyi başardım.

Kullanıcı diyor ki,

Ben dün itibarıyla diyeti yapmaya başladım ama ikinci gün tansiyonum düştüğü için bırakmak zorunda kaldım, hatta ayağa kalkmakta zorlandım.

2 Günde 5 Kilo Verdiren İngiltere DiyetiPin

İngiltere Diyeti Kadınlar Kulübü

İngiltere Diyeti Kadınlar Kulübü sitesinde yayınlanmakta olup, süt, çay, tarçın ve zencefilden oluşan diyetin bedendeki toksinleri ve zararlı maddeleri temizleyerek detoks etkisi yaptığı belirtilmektedir.

Ödem atmaya yarayan bu diyetin böbrek hastaları ve safra kesesi hastaları ile tansiyonu düşük olan ve süte alerjisi olan kişiler tarafından yapılmaması tavsiye edilmektedir. Aynı zamanda konu anlatımı altında yorumlar bölümünde de uygulayıp kilo verdiğini belirten bayanlar bulunmaktadır. Tabii ki hiç bir şey yenmediği için süreci zorlu bulan kişilerde bulunmaktadır.

Rate this post

Yorum yapın

1
greencoffeedietnow.com -
ACIBADEM Health Point -