Kadınlar Erkeklerin İlk Neresine Bakar?

Photo of author

By Doğan

OR [rank_math_breadcrumb]

Bugünkü yazımızda erkeklerin ve kadınların sıkça yönelttiği kadınlar erkeklerin ilk neresine bakar sorusuna yanıt aradık. Eğer bu sorunun cevabını siz de merak ediyorsanız içeriğimizin devamına göz atmanızı öneriyoruz.

Kadınlar Erkeklerin İlk Neresine Bakar? Tüm Detaylar

Kadınlar ve erkekler yüzyıllardan beri birbirlerini anlamaya çalışmaktadır. Kadınlar erkeklerin kendileri hakkında ne düşündüğünü, kendilerini ne kadar sevdiğini, ilk nerelerine baktığını vb. birçok konuyu merak etmektedir. Tabii erkekler de bu konuları merak ediyor ancak kadınlar daha ön planda diyebiliriz.

Erkekler genellikle kadınlar erkeklerin ilk neresine bakar sorusunu soruyor ve buna yanıt arıyor. Bayandoktor.com olarak biz de bu soruya yanıt bulmaya çalıştık.

Kadınlar Erkeklerin İlk Neresine Bakar?

Fiziksel çekim söz konusu olduğunda, kadınların en çok bir erkeğin yüzüne odaklandığı görülüyor. Araştırmalar, kadınların bir erkeğin yüzünü diğer vücut kısımlarından daha fazla hatırladıklarını göstermiştir. Yüzden sonra da listenin başında göğüsler yer alıyor.

Bu nedenle, bir kadının dikkatini çekmek istiyorsanız, yüzünüzün en iyi şekilde göründüğünden emin olun. Bu da cildinize bakmak, sağlıklı aralıklardaki kiloyu korumak ve saçınızın güzel görünmesini sağlamak anlamına gelir.

Yüzünüzle onun dikkatini çektiğinizde, beden diliniz üzerinde çalışmaya başlama zamanı. Kadınlar kendine güvenen erkeklerden etkilenir. Bu yüzden dik durduğunuzdan ve duruşunuz ile kendinize güven duyduğunuzdan emin olun. Bu dönemde karşınızdaki kadına gülümseyin, göz teması kurun ve eğlenceli olun.

İlginizi Çekebilir!!!  16 Şubat Akrep Burcu Günlük Burç Yorumları

Tabii ki, çekicilik sadece fiziksel görünümden daha fazlasıdır. Kadınlar ayrıca komik, zeki ve başarılı erkeklerden etkilenir. Yani onu güldürebilir, sohbete dahil edebilir ve ona sevgini gösterebilirsen, kesinlikle onun dikkatini çekeceksin.

Kadınlar En Çok Nereden Öpülmek İster?

Çoğu kadın dudaklarından öpülmek ister, ancak öpüldüğünde harika hissettiren başka hassas bölgeler de vardır. Son zamanlarda yapılan bir araştırmaya göre kadınların öpülmek istedikleri yerlerden bazıları;

 • Dudaklar
 • Boyun
 • Köprücük kemiği
 • Yanak
 • Kulak memesi
 • Sırt
 • Göbek

Dudaklar öpülmek için en popüler yer, ankete katılan kadınların %70’i en çok dudak öpücüğünden hoşlandıklarını söylüyor. Bunu %59 ile boyun, %54 ile yanak ve %47 ile kulak memeleri takip ediyor.

Anketörler ayrıca kadınlara öpülecek en az popüler yerleri sormuş. Sonuçlar ayakların (%4), ellerin (%7) ve bacakların (%9) öpülmek için en az popüler yerler olduğunu gösterdi.

Yani, öpüşme fantezinizi geliştirmek istiyorsanız dudaklara, boyna ve yanaklara odaklanın. Partnerinize en çok zevk verecek alanlar bunlardır.

Kadınlar Erkek Vücudunun En Çok Hangi Bölgesini Sever?

Kadınların erkek vücudunun en çok hangi bölgesini beğendiği konusunda birçok farklı görüş var. Bazı insanlar bunun gözler olduğunu söyler, bazıları gülümseme olduğunu söyler ve diğerleri kaslar olduğunu söyler. Peki bilim ne diyor?

Son zamanlarda yapılan bir araştırmaya göre cevap göğüs. Çalışmada, bir grup kadına gömleksiz erkeklerin bir dizi resmi gösterildi ve bunları 1 ile 10 arasında bir ölçekte derecelendirmeleri istendi. Göğüsleri en kaslı olan erkekler en yüksek puan aldı. Tabii eminiz ki birçoğunuz buna şaşırmayacak 😊

Yani, bayanları etkilemek istiyorsanız, spor salonuna gitmenin ve göğüs kaslarınız üzerinde çalışmaya başlamanın zamanı gelmiş olabilir!

İlginizi Çekebilir!!!  15 Mayıs Akrep Burcu Günlük Burç Yorumları

Kadınlar Neden Erkeklerin Kalçalarına Bakar?

Kadınların erkeklerin kalçalarına bakmasının birkaç farklı nedeni vardır. Birincisi kadınlar için kalçalar erkek vücudunun çok şehvetli ve çekici bir parçası olabilir. Geniş ve kaslı veya dar ve zayıf olabilirler. Her iki şekilde de bakması bir kadın için oldukça büyüleyici olabilir.

Ek olarak, kalçalar bir erkeğin genel sağlık ve zindelik seviyesinin iyi bir göstergesi olabilir. Son olarak kalçalar, bir erkeğin cinsel partner olma potansiyelinin de yararlı bir göstergesi olabilir. Tüm bu faktörler, kadınların kendilerini bir erkeğin kalçalarına uzun uzun bakarken bulmalarına katkıda bulunabilir.

Kadınlar Erkeklerin Neresinden Hoşlanır?

Kadınlar erkeklerde nelerden hoşlanır sorusuna gelince, cevap genellikle karmaşıktır. Genellikle kadınlar belirli fiziksel özelliklere veya kişilik özelliklerine dikkat ederler ancak gerçek şu ki her kadın farklıdır ve bir partnerde aradığı şey, kendi kişisel tercihlerine ve deneyimlerine bağlı olarak değişir. Yani kadınlar bir bölgeden hoşlanırken beklentilerini göz önünde bulundurur.

Kadınların erkeklerde ilk dikkat ettikleri şeylerden biri fiziksel görünüşleridir. Bu, boy, kilo ve genel vücut tipi gibi faktörleri içerir. Bazı kadınlar uzun boylu, kaslı erkeklerden hoşlanırken, diğerleri daha ortalamada olan erkekleri tercih edebilir. Kadından kadına değişir aslında bu durum.

Kadınların eş seçerken sıklıkla göz önünde bulundurdukları bir diğer şey de kişiliğidir. Buna mizah anlayışı, kendine ne kadar güvendiği ve diğer insanlara nasıl davrandığı gibi şeyler dahildir. Kadınlar, kendilerine güvenen ve onları güldüren erkeklere ilgi duyma eğilimindedir. Ayrıca başkalarına karşı saygılı ve düşünceli bir eş isterler.

İlişkiler söz konusu olduğunda, kadınlar ayrıca güvenilir ve güvenebilecekleri erkekleri arama eğilimindedir. Destekleyici ve kötü her durumda yanlarında olacak bir eş istiyorlar. Ayrıca uzun vadeli bir ilişki kurmaya istekli ve birlikte bir hayat kurmakla ilgilenen birini istiyorlar. Yani kadınlar ciddi ilişki peşindedir diyebiliriz.

İlginizi Çekebilir!!!  14 Mayıs Aslan Burcu Günlük Burç Yorumları

İlginizi çekebilecek içerikler;

Kadınlar Erkeklerin Neresinden Etkilenir?

Kadın ve erkeklerin farklı olduğu inkâr edilemez. Ancak karşı cinsten etkilenme biçimlerimiz söz konusu olduğunda, farklar sandığınız kadar büyük olmayabilir.

Yapılan araştırmalara göre kadınlar erkeklerin kaslarından, göğsünden, kalçalarından ve yüzlerinden etkilendiğini ortaya koymuştur. Tabii bu durum her ilişkide farklıdır.

Kadınlar Erkeklerden Ne İster?

Kadınlar erkeklerden çok şey isterler ama onlar için diğerlerinden daha önemli olan bazı şeyler vardır. İşte kadınların erkeklerden istediği 7 şey:

 1. Saygı

Kadınlar partnerleri tarafından saygı görmek isterler. Eşit muamele görmek ve kendilerini daha değersiz hissetmek istemiyorlar. Bu, kadınlar için en önemli şeylerden biridir ve taviz vermeyecekleri bir şeydir.

 1. İletişim

Kadınlar partnerlerinin kendileriyle iletişim kurabilmelerini isterler. Duyguları hakkında konuşabilmek ve düşüncelerini paylaşabilmek istiyorlar. Bu, kadınlar için önemlidir çünkü eşlerine bağlı hissetmelerine yardımcı olur.

 1. Güven

Kadınlar partnerlerine güvenmek isterler. Partnerlerinin kendilerine karşı dürüst olduklarını ve onlara güvenebileceklerini bilmek isterler. Bu, kadınlar için önemlidir çünkü ilişkilerinde kendilerini güvende hissetmelerini sağlar.

 1. Sadakat

Kadınlar partnerlerinin kendilerine sadık olmasını isterler. Partnerlerinin ihtiyaç duyduklarında yanlarında olacaklarını bilmek isterler. Bu kadınlar için önemlidir çünkü sevildiklerini ve değerli olduklarını hissettirir.

 1. Sevgi

Kadınlar partnerlerinin kendilerine sevgi göstermesini isterler. Sarılmak, öpülmek ve kucaklanmak isterler. Bu kadınlar için önemlidir çünkü sevildiklerini ve arzulandıklarını hissettirir.

 1. Destek

Kadınlar partnerlerinin kendilerini desteklemesini isterler. Partnerlerinin ihtiyaç duyduklarında yanlarında olacaklarını bilmek isterler. Bu kadınlar için önemlidir çünkü sevildiklerini ve takdir edildiklerini hissettirir.

 1. Aşk

Kadınlar partnerlerinin onları sevmesini ister. Koşulsuz ve şartsız sevilmek isterler. Bu, kadınlar için en önemli ve asla taviz vermeyecekleri bir şeydir.

YouTube video

Rate this post

Yorum yapın

5
greencoffeedietnow.com -
ACIBADEM Health Point -