Haber

Zorla Fuhuş Yaptıran Kadın Tutuklandı

Kocaeli’nde yaşayan birçok kadına silah zoruyla fuhuş yaptırdığı tespit edilen kadın, polisin başarılı operasyonu sayesinde gözaltına alındı. Gölcük ilçesinde gerçekleşen bu olay duyanları hayret içerisinde bıraktı.

Gölcük ilçesinin Şehitler Mahallesi’nde bir apartmanda yaşanan bu hadise en sonunda gün yüzüne çıktı. Elde edilen bilgilere göre bu mahallede yer alan bir apartmanda kadınlara zorla fuhuş yaptırıldığı ve onlarca kadının bu konu yüzünden mağdur olduğu iddia edildi.

Kocaeli Emniyet Müdürlüğü’ne gelen bu ihbardan sonra ahlak bürosuna ait ekipler suçüstü yaparak zorla fuhuş yaptıran kadını yakaladı. Duyarlı vatandaşların ihbarı üzerine olay yerine giden çok sayıda emniyet ve sağlık görevlileri duruma el koydu.

Polis evi takip altına aldı

Kocaeli Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı ahlak şubeye gelen bu ihbardan sonra polis ekipleri fuhuş yapıldığı öne sürülen evi incelemeye aldı. Bir süre evi yakından takip eden ekipler, fuhuş yapıldığı kanısına vardığında ise düğmeye basıldı. Yapılan plandan sonra binaya giren emniyet güçleri tüm daireleri tek tek kontrol etti.

Yapılan bu başarılı operasyonun ardından fuhuşu planlayan ve yöneten 49 yaşındaki İ.S ile 31 yaşındaki K.U polis ekipleri tarafından gözaltına alındı. Dairede detaylı arama yapan polis ekipleri, fuhuşta kullanıldığı iddia edilen bir adet tabanca ele geçirdi. Fuhuş yaptırılan binanın mühürlenmesi için gerekli işlemlerde başlatıldı.

Daha Fazla Göster

İpek Büyükhız

1992 doğumlu. Marmara Üniversite Radyo Televizyon ve Sinema bölümü mezunu... Son 3 yıldır özellikle de yerel haber sitelerinde editörlük görevi yapmaktadır. bayandoktor.com sitesinde aktif olarak editörlük hizmeti vermektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu