Zafer Bayramında Toplu Taşıma Araçları Ücretsiz!

0
76

30 Ağustos’a az kala vatandaşlarında en çok merak ettiği konulardan birisi de toplu taşıma araçlarının ücretsiz olup olmayacağıydı. Resmi tatil günlerinde ücretsiz bir şekilde insanları taşıyan toplu taşıma araçlarının yine aynı hizmeti verip vermeyeceği merak konusuydu. İstanbul bölgesinde pek çok yerde 30 Ağustos Zafer bayramına ilişkin olarak birçok etkinlikleri görmeye başlayacağız. Bu sebepten dolayı İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından merak edilen bu konuya ilişkin bir açıklama da gelmiş oldu.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi 30 Ağustos Zafer Bayramı için şehrin birçok yerinde etkinliklere el atabileceği gibi aynı zamanda toplu taşıma araçlarınında ücretsiz olmasını sağlayacak. Böylelikle şehirde ki kutlamalar kapsamında gerçekleşecek olan toplu taşıma araçları ücretsiz olacak. Üstelik ücret bedellerinin tamamı da İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından karşılanmış olacak. Vatandaşlar toplu taşıma araçları için de bir bedel ödemek zorunda kalmayacak.

İstanbul’da Etkinlikler Olacak

Zo Ağustors Zafer Bayramı anısına İstanbul’da çok fazla etkinlikler düzenlenmeye başlayacak. Aynı zamanda toplu taşımaya ek olarak seferlerde düzenlenmeye başlayacak. Üstelik bu yapılacak hizmetlerin kapsamına girenlere bakıldığı zaman ise Metrobüs, Otobüs, Şehir hat vapurları, Tramvay, metro gibi yerlerde geçerliliğini sürdürmüş olacak. Ayrıca Üsküdar meydan etkinliklerinin başlangıç saati 20:00 olurken, bitiş saati de 23.00 olarak belirlendi. Üsküdar meydanında ki etkinlikleri sizlerde kaçırmadan izleyebileceksiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here