Haber

Yılanın Isırdığı Kadın Hastaneye Kaldırıldı

Bursa İli İnegöl ilçesinde evinin bahçesinde Nurdan Aygün (59) üzerine basmış olduğu yılan ısırıldıktan sonra hastanede tedavi altına alındı. Bu durum saat 18.00 dolaylarında İnegöl’deki kırsal Eymir Mahallesi’nde oldu. Bahçesinde yer alan depoya bir eşyasını almaya giderken fark edemediği yılanın üzerine basması sonucu yalının ısırığıyla hastanelik olduğu ve ardından acı içinde çığlık atarak hastanede tedavi altına alındı. Tedaviye alınan nurdan Aygün hayati tehlike yaşamamaktadır. Olaydan dolayı oldukça korkan Aygün, yılanı fark etmediği ve bu nedenden dolayı yılanın onu ısırdığını ve tedavi altında alındığı İnegöl Devlet Hastanesinde hayati bir tehlike yaşanmadığı bildirildi. Olay Aygün’ün evinin bahçesinde meydana geldiği ve kadının olaydan sonra acı çektiği ailesi tarafından görüldü.

Hastaneye Kaldırılan Aygün’ün Hayati Tehlikesi Yok

Olay akşam sıralarında 18’de meydana gelirken Eymir Mahallesinde Bursa’ya bağlı olan evinin bahçesinde depodan eşya almak isteyen Nurdan Aygün, fark etmediği yılanın üzerine basarak yılanın kendisini bacağından ısırarak kendisinin ise acı içinde bağırıp ailesinin olayı fark ettikten sonra Aygün’ün yanına gelerek kendisini hızlı bir şekilde İnegöl devlet hastanesine götürdüğü bildirildi. Tedavi altına alınan Nurdan Aygün ise herhangi bir hayati tehlike durumu olmaması ailesini ve yakınlarını sevindirdi. Tedavi altına alınan Aygün meydana gelen olayın ardından canının çok yandığını ve üzerine basmış olduğu yılanı fark etmediğini belirtti. Aygün’ün götürülmüş olduğu hastanede tedavi altına alınması sonucunda herhangi bir hayati tehlikesi bulunmayarak kısa sürede kendisini tedavi eden doktorlar herhangi bir sorun olmamasından dolayı ailesini de sevindirmiştir. Yılan tarafından ısırılan kadının hayati tehlikesi olmaması tüm sevenlerini mutlu etti.

Daha Fazla Göster

İpek Büyükhız

1992 doğumlu. Marmara Üniversite Radyo Televizyon ve Sinema bölümü mezunu... Son 3 yıldır özellikle de yerel haber sitelerinde editörlük görevi yapmaktadır. bayandoktor.com sitesinde aktif olarak editörlük hizmeti vermektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu