Moda

Tencel, Yeni Sezon Spor Parçalarını Tanıttı

Ağustos ayının da sonuna doğru yaklaşmakta olduğumuz şu günlerde ünlü markalar da yeni sezon ürünlerini tanıtmaya başladı. Bu markalardan biri olan TENCEL de yeni sezon için spor ürünlerini görücüye çıkardı. Ünlü markaya göre yazın çok sıcak olması sebebi ile spor ve diğer efor sarf edici aktiviteler de sekteye uğruyor. Bu kapsamda özellikle sonbahar sezonunda yine aktivitenin fazla olacağı bir dönem bekleniyor.

Ünlü marka tarafından hem modaya hem de çevreye zararı olmayan, tamamen yenilenebilir ağaç ve diğer kaynaklardan elde edilen malzemeler ile birlikte üretilen yeni spor parçaları botanik elyaftan yapılmış. Bu sayede bireylerin ter ve diğer durulmalarda rahat bir hareket olanağı tanırken aynı zamanda fiziksek olarak performansı da arttırdığı ifade ediliyor.

Rahatlık Ön Planda

Yaklaşan sonbahar sezonu ile birlikte sporun her türüne olan ilgi de artışa geçecek. Bu kapsamda markanın tanıttığı yeni tasarımlarda genelde botanik kökenli ham maddeler tercih edilmiş. Bu maddelerin kullanılasının nedeni yoğun aktivite sonrasında bireylerin em emilimini artırarak daha konforlu ve rahat hissetmelerini sağlamak. Aynı zamanda hızlı kuruyan bu spor parçaları nefes alımında da termal rahatlık sağlıyor.

Tamamen doğal ve yenilenebilir maddelerden üretilen TENZEL’in yeni spor koleksiyonu yeni sezon için mağazalardaki yerini almış bulunuyor. Bu kapsamda bu sezon giysilerinde konfor ve rahatlığın tüm izleri bu yeni tasarımlarda görülebilecek olup aynı zamanda özgün bir tarza da katkı sağlayacak.

Daha Fazla Göster

Bilal Aydın

1992 Kocaeli doğumlu... Akdeniz Üniversitesi işletme bölümü mezunu. 2015 yılından bugüne kadar birçok yerel gazetede editörlük yapmaktadır. bayandoktor.com editör kadrosunda yer almakla birlikte ayrıca editör kadrosundan da tam yetkili olarak görev almaktadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu