Moda

Yeni Sezon Sahil Modası Bir Başka

Yaz mevsiminin gelmesi ile birlikte plajlar hareketlenmeye başladı. Plajların hareketlenmesi ise kadınların yeni sezon mayo ve bikini modasını sahillere taşımasını sağladı. Bu sene mayo, mayokini ve bikinilerde kullanılan desen ve renkler ise oldukça canlı ve sıcak renklerden oluşmaktadır.

 

Sahil Modasında Bu Sene Moda ve Demode Olanlar

Plajlarda klasik mayo modellerinden ziyade mayokiniler daha trend parçalar haline geldi. Mayokinilere ise genellikle tek renk ve düz desenler eşlik etmektedir. Çiçek desenli, hareketli kumaşlardan yapılmış mayokiniler demode olarak nitelendirilmektedir. Ancak buna karşılık bikinilerde ise canlı renkler ve desenler revaçta. Her yaştan ve her bedenden kadınlar için çiçek desenli, dal desenli bir çok bikini modeli bulunmaktadır. Sarılar, turuncular, canlı yeşil ve ve canlı kırmızılar oldukça göz dolduran modeller oluşturmaktadır. Bikini modasında bir zamanlar çok popüler olan beyaz ise oldukça demode oldu. Bu sene sahillerde beyaz bikini görmek neredeyse imkansız.

Sahil modasının bir diğer gözde ürünü ise pareolar. Pareolar da tül detaylardan ziyade dantel detaylar ön planda. Özellikle el yapımı örme pareolar oldukça popüler. Danteller kadar yazmalardan yapılar etnik desenli pareolarda oldukça oldukça moda. Lüks mağazalardan alınan pareolardan ziyade pazarlarda el yapımı üretilen pareolar daha popüler. Sahillerin popüler takısı hal ise bu sene demode oldu. Onun yerine mayokinin dekoltesinde olan bir ya da birkaç kolye daha çok trend bir parça olarak kabul edilmektedir.

Daha Fazla Göster

Kadir Dündar

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 2. sınıf öğrencisi. 3 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali global bir gazete de editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu