Moda

Yeni Sezon Çizme ve Botlar Kışa Hazırlayacak!

Yazın sonlarına doğru yaklaştığımız şu günlerde, kışa hazırlık yapılmaya başlanıyor. Sonbahar- kış kreasyon tasarımları kadınlara şimdiden tanıtılmaya başlandı. Her sezonda olduğu gibi bu sene de kadınların olmazsa olmazlarından biri olarak çizme ve botlar yer alıyor.

Kıyafetlerinizle uyum yakalayacağınız harika çizme ve bot tasarımlarıyla dikkatleri yine üzerinize çekmeyi başaracaksınız. Sandalet, terlik gibi açık ayakkabıların yerini yavaş yavaş botlar almaya başlayacak. Bu sezon daha revaçta olacak bot modellerinden birisi de kovboy botlar olacak. Sivri burun, kar botları ve kovboy botları kadınlarımızın ayağında sıklıkla görmemiz mümkün. Geçen sezonda bot ve çizme modasına bakıldığında daha çok yılan derili tasarımlara yer verilmişti. Bu yılda yılan derili tasarımları vitrinlerde görebilmek mümkün olacak.

2019-2020 Kışlık Ayakkabılar Vitrinlerde Olmaya Başlayacak!

2019-2020 sezonuna özel olarak tasarlanmış en trend ayakkabı modelleri, vitrinlerde ki yerini almaya başlıyor. Düz taban, sivri uçlu, yüksek topuk gibi farklı farklı ayakkabı tasarımlarıyla karşı karşıya kalacaksınız. Sade tasarımlara yer verildiği gibi daha iddaalı tasarımları da ayakkabılarınızda görmeye başlayacağınız bir sezon olacak. Kadınların soğuk kış aylarında en çok tercih ettikleri uzun çizmelerin devamı geliyor. Uzun çizme tasarımlarında bu sefer püskül, taş ve sim kullanımları daha fazla olacak. Kadınlar iddaalarını ayakkabıylarıyla gösterme fırsatı yakalayacak. Kullanımı hem pratik hem de göz alıcı şıklığıyla göz kamaştıran ayakkabılarınızı bu sezonda kullanmaya başlayacaksınız.

Daha Fazla Göster

Kadir Dündar

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 2. sınıf öğrencisi. 3 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali global bir gazete de editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu