Yaşam

Yeni Hafta Burç Yorumları

Ağustos’un üçüncü haftasına bugün girmiş olmakla birlikte yeni haftada kendisini nelerin beklediğini bilmek isteyenler ise burç yorumlarını merak ediyor. Bu noktada astrologlar tarafından yeni haftada burçlara ilişkin yorumlar ise şu şekilde oldu. Koç burçları için yapılan yorumda bu haftanın neşeli geçeceği fakat masraflı olabileceğine dikkat çekiliyor.

İkizler için ise bu haftanın kariyer anlamında parlayacakları bir dönemin başlangıcı olduğu, yaratıcılık gerektiren bir işte iseler büyük bir ödül ya da değerlendirme alabilmeleri yüksek bir ihtimal olarak yer alıyor.

Aslan burçları için ise yapılan yorumlarda bu hafta da şanslı bir hafta geçirecekleri ifade edilirken geçtiğimiz haftada yaşanan üzücü olaylar da artık son bulacak. Boğaları ise kariyer anlamındaki endişeli günlerin geride kalması ile geleceği parlak günler bekliyor. İş değişikliği ya da yeni fırsatlar önünüze çıkabilir. Yengeç burçları için ise özellikle 21 Ağustos tarihi kariyer anlamında önemli bir gün olabilir.

Kariyer ve Aşk Haberleri Var

Başak Burçları için yapılan yorumlarda ise yine kariyer anlamında işin ön planda olacağı fakat başarılarınız ile dikkat çekebileceğiniz bir hafta geçirebilmeniz mümkün. Teraziler için ise para konusu gündeme geliyor. Beklediğiniz bir yerden gelecek paralar gecikebilir ama hafta sonunda nakit ihtiyacınız görülecek.

Akrep burçları için ise kariyer ve işten önce arkadaşlık, sevgi, aşk ve romantizmin gündemde olduğu bir hafta olacak. Oğlak burçları için ise sterin yoğun olduğu, Balıkların kendilerini daha iyi ifade edebildiği, Kovaların ise romantizm yaşayacakları bir hafta olacak. Yaylar için ise bu hafta sorunlar sona erecek.

Daha Fazla Göster

Elif Karakaş

1986 Çanakkale doğumlu. Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Gelibolu Piri Reis Meslek Yüksek Okulu Turizm Otelcilik mezunu. Yerel haber ve blog sitelerinde editörlük görevi üstlendi. Şu an bayandoktor.com da editörlük hizmeti vermektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu