Yaşam

Yeni Evlilere Yeni Güzergahlar

Yaz sezonunun başlaması ile birlikte birçok yeni çift dünya evine girmek için hazırlıklara başladı. Özellikle yeni evli çiftlerin rağbet gösterdiği yeni rotalar da balayı için oldukça iyi bir tercih olmaktadır. Bu yeni yer ve güzergâhlardan ilki ise yurt dışında bir yer düşünen çiftler için Maldivler olabilir. Özellikle 1200 takım adadan oluşan Maldivler ’de unutulmaz bir balayı geçirmek mümkün. Çiftlere 873 dolardan başlayan bilet fiyatları sunulan bu güzergah üzerinde güzel anılar biriktirebilirsiniz. Hint Okyanusu üzerinden yer alan bir başka durak ise Diğer’dir. Doğa ile iç içe geçmiş okyanusu ile romantik bir balayı tatili geçirebilirsiniz. Bölgeye ulaşım ise ülkemizden sadece 746 dolardan başlayan fiyatlar ile sağlanabiliyor.

Hint Okyanusu Tercih Ediliyor

Özellikle Hint Okyanusu çevresinde yer alan doğal güzellikler yeni evli çiftlerin ilk tercih ettiği yerler arasında yer alıyor. Bu noktada balayı için bir diğer nokta ise Mauritius Adası olmakla birlikte adada eğlenceli gece hayatı olanakları, tarihi ve kültürel dokusu olan yeni mekanlar gözde aktiviteler olarak yer alıyor. Bölgeye Türkiye’den ulaşım ise tüm havayolları ile 932 dolardan başlayan bilet fiyatları ile sağlanabiliyor. Hint Okyanusuna komşu olan bir başka ülke Dubai olup özellikle zengin ve göz alıcı gece yaşamı, kültürü, mutfağı ile tam bir tatil noktası olarak görülüyor. Uzakdoğu’nun gözde mekanları arasında yer alan Bangkok’ta ise unutulmaz anılara ve romantik bir tatile sahip olmak mümkün.

Daha Fazla Göster

Bilal Aydın

1992 Kocaeli doğumlu... Akdeniz Üniversitesi işletme bölümü mezunu. 2015 yılından bugüne kadar birçok yerel gazetede editörlük yapmaktadır. bayandoktor.com editör kadrosunda yer almakla birlikte ayrıca editör kadrosundan da tam yetkili olarak görev almaktadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu