Yaşam

Yeni Evlilere Dekorasyon Önerileri

Yaz sezonun da geride kalması ile yeni evlenen çiftler de kendi evlerinde yaşamaya başladı. Özellikle günümüzde yeni evli çiftlerin modern, sade ve minimal tarzı benimsemesinden yola çıkarak yeni evli çiftlere birtakım dekorasyon önerileri verilmektedir. Bu noktada verilecek ilk öneri mutfakta kullanışlılığı sağlaması açısından sık kullanılan eşyalara yönelik raflar yaptırılmasıdır. Örneğin bir kupa rafı oldukça kullanışlı olabilmektedir. Gençlere bir diğer öneri ise aydınlatmanın günümüz dekorasyonuna uygun olarak dekoratif bir şekilde seçilmesidir. Bu sayede şık ama iyi bir aydınlatma elde edilebilmektedir. Özellikle yeni evli çiftlerin az alanda çok verim almak istemesine yönelik bir öneri de duvar panellerinin değerlendirilmesi şeklindedir. Raf ya da sticker ile şık ve kullanışlı bir alan elde etmek mümkündür.

Yeni Eşyalar Tamamlanmalı

Özellikle yeni evli çiftlerin birçok eşyayı yeni aldığı düşünüldüğünde burada koltukların tamamlayıcısı olarak minder kullanımı, eve gelen misafirler için puf ya da berjer tercihi kullanmak oldukça önemli bir dokunuştur. Boya ve badana ile uğraşmak istemeyen yeni evlilere bu anlamda bir öneri ise duvar kağıdı kullanmalarına yönelik olacaktır. Hem zamandan hem de zahmetten bu yöntem ile kolaylıkla kurtulmak mümkündür. Gençlere bir diğer öneri ise aksesuar almak yerine kitapları aksesuar olarak kullanmak olacaktır. Bu sayede hem kitap okurken kolaylık sağlanacak hem de şık ve elit bir aksesuar olarak da tercihedilecektir. Aynı zamanda hasır şapkalar da aksesuar olarak tercih edilebilmektedir.

Daha Fazla Göster

Bilal Aydın

1992 Kocaeli doğumlu... Akdeniz Üniversitesi işletme bölümü mezunu. 2015 yılından bugüne kadar birçok yerel gazetede editörlük yapmaktadır. bayandoktor.com editör kadrosunda yer almakla birlikte ayrıca editör kadrosundan da tam yetkili olarak görev almaktadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu