Televizyon

Yeni Dizi Çocuk için İlk Tanıtım Yayınlandı

Yeni yayın dönemi için geri sayım başladı. Eylül ayının gelmesiyle beraber yeni yayın dönemi başlayacak ve yeni yayın dönemi sonrasında birçok yeni ekran projesinin de karşımıza çıktığını göreceğiz. Yeni yayın döneminde yer alacak olan projelerden birisi de Çocuk dizisi olacak.

Star TV ekranlarında karşımıza gelmesini beklediğimiz Çocuk dizisi için ilk tanıtım da yayınlandı. Tanıtımla beraber hem dizinin konusu hem de oyuncu kadrosu ortaya çıkmış oldu. Karasu Ailesinin Pembe Köşkü içerisinde geçecek olan hikayesiyle, şimdiden dikkat çekmeyi başaran dizi, bir hayli ünlü oyuncuya ev sahipliği yapacak.

Çocuk Dizisi İddialı Geliyor

Dört farklı kadının annelikleri üzerinden kesişen hayatlarını anlatacak olan dizi, hayat kadını bir annenin kızı olan Akça’nın, kendi çocuğunu evlatlık vermesiyle başlayacak olan olaylar dizisini inceleyecek.

Zengin bir aileye çocuğunu evlatlık olarak vermek zorunda kalan Akça’nın, hayatını ve çocuğu evlat alan varlıklı ailenin kızı olan Şule’nin vereceği sınavı göreceğimiz dizi de birçok ünlü isim bulunacak.

Başrollerinde; Nimet İyigün, Mehmet Emin Güney, İsmail Hacıoğlu, Serhat Teoman, Merve Çağıran, Ceyda Ateş gibi isimlerin yer alacağı dizinin Eylül ayında Star TV ekranlarında yer aldığını görmek mümkün olacak. Dizinin afiş görselleri ve tanıtım reklamları ise çoktan paylaşılmış durumda.

Daha Fazla Göster

Kadir Dündar

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 2. sınıf öğrencisi. 3 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali global bir gazete de editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu