Moda

Yaza Veda Sonbahara Merhaba

Ağustos’un sonlarına yaklaştığımız şu günlerde birçok moda severin merak ettiği konuların başında yeni sonbahar sezonunda nasıl bir moda anlayışının yer aldığı yer almaktadır. Buna göre markalar yeni sezon ürünlerini raflara koymaya, tanıtmaya başlamışken bu sonbaharın en dikkat çekici parçaları ise geçtiğimiz sezonda da hakimiyetini kuran ceketler olacak gibi görünüyor. Özellikle kadınların da çok sevdiği bu tarzda hatları belli eden zarif ceketler moda olacak. Ekoselerin bu sezonda dolaplarda olacağı, mücevher tonlarının ise revaçta olduğu bir sonbahar modası yaşanacak. Ekoselerde Dior ve Gucci’nin öncülüğünde bir akım başlatılmış olup buna göre her renkte ve tonda ekoseler pantolon ve tişörtlerde kullanılacak.

Şapkalar Göz Dolduracak

Özellikle bu sonbaharda tanıtılan bir diğer parça ise balıkçı şapkaları oldu. Sokak modasında da bu yaz kullanılan balıkçı şapkalar sonbahar modasının da vazgeçilmezleri arasında yer almaya hazırlanıyor. Havaların soğumasını ve bulutlu bir imajı destekleyen sonbahar modasında ayrıca Prada ve Rabanne gibi ünlü markaların tanıttığı çiçek gir tonlarında çiçek desenli renkler gündemde yer alıyor. Ayrıca yine havaların soğuması ile birlikte deri ceket sezonu da açılmış olacak. Bu sonbaharda ise yere kadar uzanan deri elbiselerden, ceketlere derinin birçok türü kullanımda olacak. Geçtiğimiz yıldan beri çok sevilen bir tarz yakalayan takım ceketler ise yine kadınlar tarafından sonbahar modasında tercih edilebilecek. Daha zarif ve modern dokunuşlu takım elbiseler Schouler’in bu sonbahar koleksiyonunda yer alıyor.

Daha Fazla Göster

Bilal Aydın

1992 Kocaeli doğumlu... Akdeniz Üniversitesi işletme bölümü mezunu. 2015 yılından bugüne kadar birçok yerel gazetede editörlük yapmaktadır. bayandoktor.com editör kadrosunda yer almakla birlikte ayrıca editör kadrosundan da tam yetkili olarak görev almaktadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu