Magazin

Yaşar İpek’ten Seren Serengil’e Tepkili Sözler

Son günlerde magazin gündemini sarsan açıklamalarda bulunan Seren Serengil ve Yaşar İpek boşanma kararının ardından şok açıklamalarda bulunmaya devam ediyor. Serengil eşinin ona uzun süre şiddet uyguladığı ve artık hamile olduğu için bunlara katlanmak istemediğinden boşanmak istediğini dile getirmişti.

Bunun üzerine ikiliden şaşırtıcı açıklamalar gelmeye devam etti. Serengil en son yaptığı açıklamada eşinin parasız kaldığı için madde satıcılığı yaptığını ve madde bağımlısı olduğunu iddia etti. Eşinin tedavisi için ona destek olduğunu ancak 2 yıl boyunca sürekli olarak kendisinin şiddetine maruz kaldığını dile getirdi. Eşiyle yaşadığı sorunlarının Gülben Ergen’den kaynaklı olduğunu Ergen’in ikilinin ilişkisinin sonunu getirdiğini belirtti.

Yaşar İpek Kırgın Olduğunu Söyledi

Serengil’in bu açıklamalarının ardından Yaşar İpek de sessizliğini bozarak çok çarpıcı açıklamalarda bulundu. Yaşar İpek daha önce de ifade ettiği gibi eşine hiçbir koşulda şiddet uygulamadığını tekrar belirtti. Serengil’in hamileliği için başka birine ait mitokondri kullanılmasını istediğini fakat bunu kabul etmediğini belirtti. Ardından hastaneden aldığı bilgi ile Serengil’in kendisinin haberi olmadan başkasının mitokondrisini kullandığını ve bunu öğrendiğinde deliye döndüğünü ancak bunun sözlü bir tartışmadan ileri gitmediğini belirtti.

Kendi sosyal medya hesabından Seren Serengil’in daha önceden ‘Canımın İçi Kocam’ şeklinde paylaştığı bir hesabı paylaşarak kendisine şiddet uygulanıyorsa neden sürekli böyle fotoğraflar paylaştığını sorarak duygu sömürüsü yapmayı bırakmasını istedi. Tartışmalar üzerine Seren Serengil’in hastaneye kaldırıldığı öğrenildi. Bebeğin ve kendisinin sağlık durumu da iyi…

Daha Fazla Göster

Bilal Aydın

1992 Kocaeli doğumlu... Akdeniz Üniversitesi işletme bölümü mezunu. 2015 yılından bugüne kadar birçok yerel gazetede editörlük yapmaktadır. bayandoktor.com editör kadrosunda yer almakla birlikte ayrıca editör kadrosundan da tam yetkili olarak görev almaktadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu