Magazin

Yarışmadan Sonraki İşi Şaşırttı

Dünyada ve yayınlandığı ülkede izlenme rekorları kıran televizyon programlarından olan Aşk Adası ve Towie başta olmak üzere birçok reality şovda imzası bulunan Rob Cooper tarafından yapılan açıklamada bu programda yer alan oyunculara ve kurguya ilişkin çarpıcı açıklamalarda bulundu. Rob Cooper yaptığı açıklamada yarışmada yer alan kadın oyuncuların daha zengin ve ünlü olabilmek uğruna futbolcular, zengin iş adamlar ile ilişkiye bile girdiklerini açıkladı. İlgili oyuncu ajansının sahibi de olan Rob Cooper programların arka planını deşifre etti.

Rob Cooper tarafında yapılan açıklamada özellikle Aşk Adası programı ile üün sahibi olan Lauren Goodger’ın bir iş adamının kendisine, ilişkiye girmesi için 40 bin pound teklif ettiğini ama kadının bu teklifi reddettiğini açıkladı. Aynı zamanda oyuncuların yarışmadan sonraki yaşamlarına ilişkin de çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Başka Bir İş Onur Kırıcı

Rob Cooper’ın açıklamalarında ayrıca kadın oyuncuların yarışma sonrasında normal sayılacak, düşük gelirli işlerde çalışmak istemedikleri, bu işleri onur kırıcı olarak düşündükleri ifade edildi. Bu sebeple de birçok kadının bu işlerde çalışmak yerine zengin adamlar ile birlikte olmayı yeğlediklerini anlattı. Özellikle bu oyunculara yapılan 20 pounda varan tekliflerin ilgi çekici olduğunu da söyleyen Cooper birçoğunun bu teklifleri kabul ettiğini açıkladı.

Bu noktada sadece bir gece de olsa bu kadınlar ile birlikte olabilmek için 10 bin poundu bile gözden çıkardıklarını anlata Cooper sadece tek gece, yemek için bile bu ücreti ödemeye hazır olan erkeklerin bulunduğunu söyledi.

 

Daha Fazla Göster

Bilal Aydın

1992 Kocaeli doğumlu... Akdeniz Üniversitesi işletme bölümü mezunu. 2015 yılından bugüne kadar birçok yerel gazetede editörlük yapmaktadır. bayandoktor.com editör kadrosunda yer almakla birlikte ayrıca editör kadrosundan da tam yetkili olarak görev almaktadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu