Magazin

Victoria’s Secret Yapılmayacak

Her yıl dünyadan birçok moda severin merakla beklediği ve yeni kreasyonları ile yıla damgasını vuran Victoria’s Secret’ın bu yıl yapılmayacak olması gündeme bomba gibi düştü. Özellikle bu yıl başında iddialı tasarımların yer alması beklenen 2019 yılı defilesinin yapılmayacak olması geleneksel hale gelen şovun neden iptal edildiğine yönelik spekülasyonların ortaya atılmasına neden oldu. Defilenin 2019 ayağının iptal edildiğini ise ünlü Victoria’s Secret modellerinden olan Shanina Shaik duyurdu. Ünlü mankenin yaptığı açıklamada şovun bu yıl yapılmayacağını ifade edilirken moda severlerden de ünlü mankenin açıklamasına tepkiler geldi.

Yeni Projeler Gündemde

Artık bir gelenek haline gelen Victoria’s Secret defileleri dünyanın birçok ülkesinde birçok kişi tarafından yakından takip edilmekteydi. Geçtiğimiz gün Shanina Shaik’in Australia’s Daily Telegraph gazetesine verdiği röportajda gelenekselleşen şovun bu yıl yapılmayacağı, alınan bu kararda markanın defileye ilişkin yeni planları olduğu ve ilerleyen zamanlarda bu yeni projelerin takipçilere açıklanacağı ifadeleri yer aldı. Shanina Shaik şovun dünya üzerinde yer alan en büyük ve en gösterişli şov olduğunu da sözlerine eklerken kaliteyi yeni projeler için de koruyacaklarını ileri sürdü.

Özellikle birçok takipçisini ve moda severi üzen açıklama sonrası Victoria’s Secret bünyesinde 2011 yılından beri modellik yapan Shanina Shaik de alınan bu karara oldukça üzüldüğünü ifade etti. Sözlerine defilenin bu yıl olmayacak olmasını garipsediği şeklinde devam ederken yılın bu zamanları ise çoktan antrenmanlara başlamış olduğunu ifade etti.

Daha Fazla Göster

Bilal Aydın

1992 Kocaeli doğumlu... Akdeniz Üniversitesi işletme bölümü mezunu. 2015 yılından bugüne kadar birçok yerel gazetede editörlük yapmaktadır. bayandoktor.com editör kadrosunda yer almakla birlikte ayrıca editör kadrosundan da tam yetkili olarak görev almaktadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu