Haber

Vahşice Öldürülen Kadın Tüm Türkiye’yi Yasa Boğdu

Kırıkkale’de yaşanan olay tüm Türkiye’yi yasa boğdu. 38 yaşında olduğu öğrenilen Emine Bulut, kızıyla bir restoranda yemek yediği esnada eski kocası Fedai Baran tarafından vahşice öldürüldü. Kızının gözleri önünde boğazı kesilen Emine Bulut, ‘Ölmek İstemiyorum” diyerek tüm Türkiye’nin yüreğine dokundu. O esnada 10 yaşındaki kızı da ‘Anne Ne Olur Ölme’ diyerek göz yaşlarını tutamadı. Yaşanılan tüm bu olayların görüntüsü ise sabah saatlerinde sosyal medya platformlarında yayıldı.

Sosyal medyada yayılan görüntüler adeta kan dondurdu. 10 yaşındaki küçük kızıyla yemek yediği esnada boğazı kesilerek vahşice öldürülen Emine Bulut, hastaneye kaldırıldı. Hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen 38 yaşındaki anne kurtarılamadı. Olayla ilgili emniyet güçleri soruşturma başlattı.

Fedai Baran gözaltına alındı

Restoranda eski eşini kızının gözleri önünde vahşice öldüren Fedai Baran ise olaydan kısa bir süre sonra Bahşılı ilçesinde gözaltına alındı. Sorgulanmak için emniyete götürülen katil zanlısının ifadesi ise kan dondurdu. Fedai Baran’ın savcılık ifadesinde, “Çocuğun velayetini detaylıca görüşmek üzere Emine ve kızım ile buluştuk. Velayet görüşmesi sırasında bana ağır hakaretler edince dayanamadım ve o anki sinirle yanımda sürekli taşıdığım bıçakla ona vurdum.” açıklamasında bulundu. Katil zanlısı yaptığı bu açıklamadan sonra tutuklanarak cezaevine gönderildi. Yaşanılan bu olaydan sonra ilgili bakanlıklarda 10 yaşındaki kızın psikolojik tedavisine başladıklarını duyurdu.

Daha Fazla Göster

Elif Karakaş

1986 Çanakkale doğumlu. Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Gelibolu Piri Reis Meslek Yüksek Okulu Turizm Otelcilik mezunu. Yerel haber ve blog sitelerinde editörlük görevi üstlendi. Şu an bayandoktor.com da editörlük hizmeti vermektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu