Haber

Üzerine Pazar Arabası Düşen Kadın Yaralandı

Sabah saatlerinde ilginç bir olay yaşandı. Antalya’da yaşandığı öğrenilen olayda, bir kadın yolda yürüdüğü sırada üzerine pazar arabası düştü. Milyonda bir rastlanacak olan sonrasında kadının yaralandığı öğrenildi.

Olay Antalya Muratpaşa ilçesinde meydana geldi. Öğretmen emeklisi olduğu öğrenilen F.D isimli bir kadın, mahallede kurulan pazara gitmek için pazar arabasıyla yola çıktı. Kaldırım üzerinden yoluna devam eden kadın, hiç beklemediği bir anda üzerine pazar arabası düşmesiyle şok oldu. 7 katlı bir binadan düştüğü öğrenilen araba, kadının sol ayağına isabet etti.

Çevredekiler Müdahale Etti

Yolda yürüdüğü sırada arabanın düşmesi sonucunda ayağından yaralanan kadın için hemen çevre esnaf seferber oldu. İlk olarak kadının güvenli bir alana taşınması sağlandı. Sonrasında ise sağlık ekiplerine haber verildi. Olay yerine gelen sağlık ekipleri ise kadına hemen müdahale etti. Fakat kadının durumu nedeniyle hemen hastaneye kaldırılması gerektiği belirtildi ve kadın hastaneye kaldırıldı.

Olay yerine gelen sağlık ekipleri tarafından Atatürk Devlet Hastanesine kaldırılan kadının durumunun iyi olduğu öğrenildi. Bununla beraber polis ise olay ile ilgili soruşturma başlattı. Pazar arabasının hangi kattan düştüğünü belirlemek için çalışma başlatıldı. 7 katlı binanın sakinleri ile görüşen polis, ifadelere başvurdu. Olay ile ilgili henüz tespitin tamamlanmadığı da bilgiler arasında.

Daha Fazla Göster

Kadir Dündar

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 2. sınıf öğrencisi. 3 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali global bir gazete de editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu