Yaşam

Ünlülerin Seyahat Tarzları

Modayı yakından takip edenlerin, özellikle örnek aldığı isimler arasında çoğunlukla ünlü isimler yer almaktadır. Bu noktada yaşam tarzları ile de moda anlamında da bizlere ilham veren ünlüler, son zamanlarda seyahat etmek isteyenler için örnek teşkil ediyor. Seyahat stili olarak adlandırılan son moda akımında özellikle Gigi ve Bella Hadid gibi sık yolculuk yapan isimlerin yanında Alessandra Ambrosio gibi ünlü mankenlerin de seyahat ederken bireylere örnek teşkil ettiği görülüyor.

Şık ve rahat bir bavul, seyahat alışkanlıkları olmak üzere farklı unsurlarda ünlüler tarzları ile öne çıkmayı başarıyor. Gigi Hadid seyahat ederken, kısa kollu ya da rahat bir sweatshirt tercih ederken kardeşi Bella Hadid ise Jean ve ceket kombininden vazgeçemiyor. Ayrıca kişiselleştirilmiş bavul çantalar da seyahat tarzının olmazsa olmaz unsurları arasında yer alıyor.

Blake Lively Şık Ama Rahat

Seyahat tarzı ile dikkat çeken ünlülerden biri de hiç şüphesiz Blake Lively. Özellikle seyahat yapmayı çok sevdiğini her fırsatta dile getiren ünlü oyuncu ise yolculuklarında beyaz takım, büyük boy valiz çanta ve sade bir ayakkabı ile yaptığım kombinler ile çıkıyor. Aynı zamanda Alessandro Amrosio da seyahat etmeyi seven ünlülerden. Ünlü mankenin yolculukları için tercih ettiği kombinler ise genellikle siyah ve gri ağırlıklı renklerde olmak üzere sportif parçalardan oluşuyor. Son olarak ise Dua Lipa da sweatshirt ve spor ayakkabılardan vazgeçmeyen ünlüler arasında yer alıyor.

Daha Fazla Göster

Bilal Aydın

1992 Kocaeli doğumlu... Akdeniz Üniversitesi işletme bölümü mezunu. 2015 yılından bugüne kadar birçok yerel gazetede editörlük yapmaktadır. bayandoktor.com editör kadrosunda yer almakla birlikte ayrıca editör kadrosundan da tam yetkili olarak görev almaktadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu