Magazin

Türkiye Moda Mankenlerini Seçti

Bu yaz yapılan Miss&Mr Model of Turkey 2019 yarışmasını şüphesiz birçok moda sever yakından takip etmekteydi. Türkiye’nin gelecek moda mankenlerinin belirlendiği yarışma ise bu yıl İzmir’de gerçekleşti. Binlerce yarışmacının katıldığı, elemelerde ise en şık ve fit kadınlar ve erkekler Türkiye’nin mankenleri arasında yer almak için kıyasıya bir yarışın içine girdi. Bu gece itibari ile de İzmir Thermal&Convention’da düzenlenen yarışmanın büyük finali gerçekleşti.

Heyecanlı bekleyişin ardından hem erkekler hem de kadınlar arasında Türkiye’nin yeni mankenleri olmaya aday iki kişi birinciliği elde etti. Özellikle yarışmada göz kamaştıran kıyafetlerin yanı sıra birbirinden güzel kızlar ve birbirinden yakışıklı erkekler geleceğin moda mankeni olmak için kıyasıya ter döktü. Yarışma sonunda ise birincilere taçları ve ödülleri verildi.

Eski Model Sunuculuğunu Yaptı

Bu gece yapılan büyük final ile birlikte 2019’da Türkiye’nin moda mankenleri olan isimler de belli oldu. İzmir Thermal Convention’da düzenlenen yarışmayı kendisi de manken ve aynı zamanda sunucu olan Elif Ece Uzun sunarken ünlü isme ise tarz danışmanı olan ünlü isim Erdal Güvenç eşlik etti.

Yarışmanın sonunda ise erkeklerde kazanan taraf Ali Önder olurken kadınlarda ise Çağla Pekmezci birinciliği elde etti. Yarışmaya aynı zamanda Carolin Yılmaz ve Tolgay gibi ünlü isimler de katılırken 14 erkek ve 14 de kadın yarışmacı arasından dereceye girenlere plaket ve ödül de verildi.

 

Daha Fazla Göster

Elif Karakaş

1986 Çanakkale doğumlu. Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Gelibolu Piri Reis Meslek Yüksek Okulu Turizm Otelcilik mezunu. Yerel haber ve blog sitelerinde editörlük görevi üstlendi. Şu an bayandoktor.com da editörlük hizmeti vermektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu