Magazin

Tuğçe Kazaz Valiye Teşekkür Etti

Son zamanlarda her yaptığı ile gündemde kalmayı başaran Tuğçe Kazaz bu sefer de yaptığı açıklama ile gündeme geldi. Tuğçe Kazaz’ın gündeme gelmesinin sebebi ise geçtiğimiz günlerde terör gerekçesi ile görevlerinden alınan belediye başkanlarından biri olan Ahmet Türk’ün yerine atanan Vali Mustafa Yaman’ın şehit yakınlarını tekrar işe almasına yönelik oldu.

Vali Yaman yaptığı açıklamada göreve geldiğinden vatandaşlar için çalışacaklarını vurgulamış ve kadınlar, gençler ve diğer muhtaçlara yarım yapılacağını ifade etmiş, terör örgütüne para yedirilmeyeceğinin altını çizmişti. Ünlü oyuncu ve eski manken de olan Tuğçe Kazaz valinin bu açıklamalarına teşekkür etti.

Siyasete Tuğçe Kazaz Yorumu

Eski manken ve oyuncu Tuğçe Kazaz’ın 3 belediyeye kayyum atanması haberinden sonra belediye başkanlarının yerine gelen yetkililerden Vali Yaman’ın açıklaması sonrası Twitter hesabından eğer belediye başkanları teröre katkısı bulunuyorsa, bu makamda da liyakat aranıyorsa bırakalım da onların yerine kayyum olarak atananlar görevlerini iyi bir şekilde yapıyorsa o şekilde hizmet etmeye devam etsinler şeklinde ifadede bulundu.

Bunun yanında Mardin Büyükşehir Başkanı da kayyum olarak atandığı üzere onurlu şehit yakınlarına sahip çıkmıştır. Kendisine bir vatandaş olarak teşekkür ediyorum şeklinde açıklamalarda bulundu. Ünlü oyuncunun bu yorumu bu yorumu birçok takipçisinin beğenisini kazansa da yine birçok kişinin de hedefi arasında yer aldı. Ünlü mankenin bu yorumu ile birlikte hukuktan anlamadığına yönelik tepkiler de Tuğçe Kazaz’a yöneltildi.

Daha Fazla Göster

Bilal Aydın

1992 Kocaeli doğumlu... Akdeniz Üniversitesi işletme bölümü mezunu. 2015 yılından bugüne kadar birçok yerel gazetede editörlük yapmaktadır. bayandoktor.com editör kadrosunda yer almakla birlikte ayrıca editör kadrosundan da tam yetkili olarak görev almaktadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu