Magazin

Tuğba Büyüküstün Paris’ten Ev Aldı

Özellikle evlenme haberleri ile gündeme oturan ve uzun zamandır birlikte olduğu Onur Saylak ile dünya evine giren Tuğba Büyüküstün aynı zamanda düğünü ile de dikkatleri üzerine çekmişti. Çiftin düğünü Paris’te olmuştu ve sadece sayılı davetliler eşliğinde gerçekleşmişti. Her fırsatta Paris aşkından bahseden ünlü oyuncu ise yine bir Paris hamlesi gündeme geldi.

Eski eşi Onur Saylak’tan ayrıldıktan sonra yeni sevgilisi ile Umut Evgiren ile de sık sık ziyaret ettiği Paris’te uzun süredir bir ev almak istediği de bilinen ünlü oyuncu sonunda aradığı o evi buldu. Kendisinin de beğeni ile bahsettiği şehirde yaşamak istediğini her zaman belli eden ünlü oyuncu, aynı zamanda moda ve aşkın şehri Paris’te ev bakmaktaydı.

Sonunda Aradığı Evi Buldu

Hem eski eşi Onur Saylak hem de yeni sevgilisi Umut Evgiren ile sık sık ziyaret ettiği Paris’te uzun süredir ev arayışında olan Tuğba Büyüküstün sonunda aradığı evi buldu. Paris St. Germain semtinde bir ev üzerinden anlaşmaya varan ünlü oyuncunun bu evi satın aldığı ifade edildi.

Özellikle bu mahallede bir evi tercih etmesinin nedeni olarak sosyal yaşamından dolayı ve aynı zamanda da sanatsal ekleri olan bir bölge olduğu için tercih ettiği öğrenildi. Gece yaşamı da oldukça hareketli olan bölgede yaşamak üzere bir ev alan ünlü oyuncunun ne aralıklar ile yeni evinde kalacağı da merak konusu oldu.

Daha Fazla Göster

Bilal Aydın

1992 Kocaeli doğumlu... Akdeniz Üniversitesi işletme bölümü mezunu. 2015 yılından bugüne kadar birçok yerel gazetede editörlük yapmaktadır. bayandoktor.com editör kadrosunda yer almakla birlikte ayrıca editör kadrosundan da tam yetkili olarak görev almaktadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu