Haber

Televizyonun Tanınan Yüzü Salıncaktan Düştü

Yaptığı komedi programları ile tanınan Tolga Çevik, kendi sosyal medya hesabından paylaştığı video gönderisi ile takipçilerine neşeli anlar yaşattı ve korkuttu. Salıncaktan düşüşünü paylaşan ünlü komedyen, paylaşımına “Bir yaştan sonra sallanmayacaksın.” notunu da eklemeyi ihmal etmedi.

Komedide uzun yıllardır başarısını sürdüren ünlü oyuncu, salıncakta ayakta sallandığı esnada dengesini kaybederek yere düştü. Düşüş anı kimileri için eğlenceli gelse de korkutucu bir içerik olduğu da tartışmasız. “Bir yaştan sonra sallanmayacaksın” etiketiyle takipçilerine neşe katan Çevik son yıllarda yaptığı Tolgshow ile gündemde yerini korumakta.

Tolga Çevik Kimdir?

12 Mayıs 1974 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Tolga Çevik, Bahariye İlkokulu’nu bitirdi. Ortaokul ve lise hayatını Özel Doğuş Lisesi’nde tamamlayan Tolga Çevik bu dönemlerinde tiyatro çalışmalarında bulundu. Okulunun katıldığı liselerarası yarışmalarda sık sık en iyi oyuncu ödüllerini aldı veya aday gösterildi. Yeditepe Oyuncuları adlı tiyatroya katılan Tolga Çevik 1996 yılında Central Missouri State Üniversitesi Tiyatro Anasanat Dalı Oyunculuk bölümü mezunudur.

Eğitimlerinin ardından profesyonel hayatına Hadi Çaman Tiyatrosu’nda başlayan Çevik çeşitli BKM filmlerinde ve dizilerinde de rol almıştır. Komedi Dükkanı adlı programı çeşitli kanallarda gösterime girip yüksek reytingler aldıktan sonra Arkadaşım Hoşgeldin turnesini yapmıştır. Avrupa Yakası gibi dönemin en sevilen dizilerinde oynayan Çevik, Cem Yılmaz’ın kardeşi Özge Yılmaz ile evlidir. Bir kızı ve bir erkek çocuğu vardır.

Daha Fazla Göster

Kadir Dündar

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 2. sınıf öğrencisi. 3 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali global bir gazete de editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu