Yaşam

Taciz Edilen Sosyal Medya Fenomeni İntikam Aldı

Çok konuşan sosyal medya fenomeninden gündeme damga vuracak yeni bir gelişme yaşandı. Evlilik programıyla kendisini tanıtan Serap Gürbüz,  bir şahsa cinsel birliktelik yaşamak için teklifte bulundu. Genç kadın bu birliktelik için ise 40 bin lira para istedi. Serap Gürbüz, şahıs tarafından tacize uğradığını söyledi.

Üstelik uygunsuz içeriğe sahip olan görüşmeninde kayda alınarak seneler sonra şantajla karşısına çıktığını belirtti. Kısmetse Olur yarışma programıyla kendisini tanıtan ve kısa zamanda da sosyal medya fenomenleri arasında yerini koruyan Serap Gürbüz ile çarpıcı bir gelişme yaşanmış oldu. Seneler önce kendisine taciz etmiş olduğu öğretmenine ulaşan Gürbüz, öğretmenle uygunsuz içerikli görüntüsünü şantaj olarak kullandı. İki tarafta yaşanan bu olay sonrasında birbirinden şikayetçi oldu. Sosyal Medya Fenomenı Gürbüz, tacizci öğretmeninden intikam almak adına bu yola başvurmayı doğru bulduğunu söyledi.

Sosyal Medya Üzerinden Tanışıldı

Geçtiğimiz günlerde Üniversitede öğretim görevlisi olarak hizmet veren Kartal K isimli kişi ile Serap Gürbüz konuşmaya başladı. Konuşmadan sonra birbirlerine telefonlarını veren ikili  konuşmalarını telefon üzerinden konuşmaya devam etti. Sosyal medya fenomeni, öğretmenine ilgi duymaya başlarken karşı taraf içinde aynı şeyler oluştu.

Öğretmenine ilgi duyan Gürbüz cinsel birliktelik yaşama teklifinde bulundu. Üstelik genç kadın birliktelik içinde öğretmeninden 40 bin lira para teklif etti. Öğrencisiyle ilişkisine son veren Kartal K’ye öğrencisi tarafından müstehcen resimler yollandı.

Daha Fazla Göster

Kadir Dündar

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 2. sınıf öğrencisi. 3 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali global bir gazete de editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu