Moda

Sporty&Rich’in İddialı Tasarımları

2019 ve 2020 sonbahar kış kreasyonu ile moda dünyasında adında sıklıkla söz ettirecek olan Sporty&Rich, markanın kurucusu olan EmilyOberg’in sanatsal, elegan ve tarz dokunuşları ile dünya çapında bir marka haline geldi. Markanın kurucusu ve tasarımcısı olan EmilyOberg özellikle 80’lerin retorik gücünden ilham aldığı tasarımları, spor giyim temaları ile parçaları tasarlıyor. Hem lüks hem de doğal bir görünüm sunan Sporty&Rich’in yeni sezon tasarımları ise birçok moda severin en çok beklediği parçalar olarak yer alıyor.

Sosyal medya mecralarında da kreasyonları ile birçok kişinin beğenisini kazanan Sporty&Rich,’in özellikle Instagram’dayaptığı paylaşımlar ile de gündeme oturuyor. Spor ve şık bir görüntüyü tasarladığı parçalara yansıtan EmilyOberg ise günümüzün en beğenilen modacıları arasında yer alıyor.

Yeni Nesil Sokak Giyim Modası

Sporty&Rich markasının da kurucusu olan EmliyOberg, ilk olarak 80’ler 90’ların sokak modası stilini yeni bakış açısı ile ele almış ve tasarladığı yeni ürünler birçok moda severin dikkatini çekmişti. Bu noktada tasarlanan ürünler deniz ve okyanus teması ile beyaz polo shirtler, denizin her renk tonuna uygun şemsiyeler, 90’ların modası kapüşonlu sweatshirtler, modern ceketler, kontrast ve parçalı kazaklar gibi dönemin en ikonik tasarımları hepsi EmilyOberg’in yeniden yorumu ile markanın en önemli işleri arasında yer alıyor. 22 Yaşındaki Emily ise ilhamını New York’tan aldığını ve çok çalış ve atağa geç mottosu ile tasarladığını ifade ediyor.

Daha Fazla Göster

Bilal Aydın

1992 Kocaeli doğumlu... Akdeniz Üniversitesi işletme bölümü mezunu. 2015 yılından bugüne kadar birçok yerel gazetede editörlük yapmaktadır. bayandoktor.com editör kadrosunda yer almakla birlikte ayrıca editör kadrosundan da tam yetkili olarak görev almaktadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu