Moda

Sonbaharın Vazgeçilmezi Olacak Parçalar

Ağustos ayının sonuna yaklaşırken ünlü modacılar da yeni sezon parçalarını tanıtmaya başladı bu noktada özellikle 2019 Sonbaharının da nasıl şekilleneceği belli olurken bazı parçaların bu yılın vazgeçilmezi olacağı anlaşılıyor. Bu noktada sonbahar için mutlaka dolaplarınızda bulundurmanız gereken şık parçalar ise şu şekilde yer alıyor. Özellikle sonbaharın vazgeçilmezi trençkot bu güz döneminde de moda…

Günü kurtarmak isteyenler için ise iyi bir çözüm olabilir. Mutlaka dolaplarda bulunması tavsiye edilen bir diğer parça ise viktoryen botlar olarak ifade ediliyor. Bu sezona damgasını vuracak olan botların siyah ve koyu renkleri revaçta olacak. Sonbaharın yanı sıra kışın da vazgeçilmezleri arasında yer alan büyük, hacimli kazaklar ise sonbaharın da favorisi olacak.

Pantolonun Her Türü Moda

Rahat, şık ve aynı zamanda kurtarıcı parçalardan olan pantolonların her türlü olanı yine moda olurken özellikle deri pantolonların ise tekrar revaçta olacağını söylemek gerekir. Gece, gündüz ya da iş ortamında tercih edilebilecek deri pantolonlar vazgeçilmez parçalar arasında yer alıyor. Geçtiğimiz sezonun da vazgeçilmezleri arasında yer alan ince boğazlı kazaklar bu sezonun da en çok tercih edilen hem kurtarıcı hem de tamamlayıcı parçaları arasında yer alacak.

Ceket ve yeleklerin içerisinde farklı renkler ile kombin edilebilir olmaları da 50’liler havasını yansıtan tarzı öne çıkarıyor. Son olarak ise bu sezonun da yine vazgeçilmezi olan ekose model etek ve takımlar herkes tarafından tercih edilecek.

Daha Fazla Göster

Bilal Aydın

1992 Kocaeli doğumlu... Akdeniz Üniversitesi işletme bölümü mezunu. 2015 yılından bugüne kadar birçok yerel gazetede editörlük yapmaktadır. bayandoktor.com editör kadrosunda yer almakla birlikte ayrıca editör kadrosundan da tam yetkili olarak görev almaktadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu