Moda

Sonbahar Sezonu Saç Stilleri

Yaklaşan sonbaharın moda üzerindeki etkisi hissedilmeye başlarken yeni stil ve tarzlar da gün yüzüne çıkmaya başladı. Özellikle yaz aylarının son günlerini yaşadığımız şu günlerde yeni sonbahar sezonunda birçok kişinin tercihi olacak yeni saç stilleri şekillenmeye başladı. İlk olarak kısa katlı seçimler eylülün ilk haftalarında sürecek olan sıcak havaların tamamlayıcı olacak. Şık, rahat ve aslan yelesi modeline benzeyen kesimler sonbaharın rahatlığını arayanlar için mükemmel bir tercih olacak.

Retro ve eski dönem modası kıyafetlerde olduğu kadar saç stillerinde de etkisini gösterecek. Uzun kaküllü modeller 70’lerin ünlü görünümünü tamamlayacak. Kakülün moda olduğu bir ortamda elbette perçemler de bu sonbahar birçok kadının ilk tercihi olabilir. Kakül istemeyen ama en az onun kadar havalı bir model isteyenlerin durağı ise yoğun perçemler olacak.

Saç Renginde Kahve Tonları

2019 Sonbahar sezonu ile birlikte ortama uygun renkler arasında kahvenin birçok tonu yer alıyor. Sade, göz alıcı ve sonbaharın izlerinin net görüldüğü renkler bu sezona damgasını vuracak. Özellikle birçok kadın tarafından tercih edilen renkler arasında fındık kabuğu kahve tonları ile sıcak kahve tonları yer alıyor. Retro modası devam ederken 2000’lerin topuz modelleri de bu sezonda en çok tercih edilen saç modelleri arasında yer alacak gibi görünüyor. Birçok ünlü ismin mandallı toka topuzu ile çekilmiş görüntüleri sosyal medyayı sallamış bulunuyor. Bu da gelecek sonbahar sezonunda bu topuzları sıklıkla göreceğimiz anlamına geliyor.

Daha Fazla Göster

Bilal Aydın

1992 Kocaeli doğumlu... Akdeniz Üniversitesi işletme bölümü mezunu. 2015 yılından bugüne kadar birçok yerel gazetede editörlük yapmaktadır. bayandoktor.com editör kadrosunda yer almakla birlikte ayrıca editör kadrosundan da tam yetkili olarak görev almaktadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu