Gündem

Sokak Köpekleri Toprak Altında 3 Aylık Cenin Buldu

Düşük yapan kadın 3 aylık olduğu düşünülen cenini beze sararak toprak altına gömdü. Tesadüfen sokak köpeği cenini buldu. Olay Kahramanmaraş ilinde gerçekleşti. Kimliği bilinmeyen bir kadın, tahminen 3 aylık hamileyken düşük yaptı. Düşük yaptıktan sonra cenini gizlice toprağa gömdü. Toprağa gömdüğü yerde oynayan çocuklar, bir sokak köpeğinin oyun oynadıkları yerde toprağı kazıdığını fark ettiler. Köpeğin kazıdığı toprağın altından çıkan cenini gören çocuklar çevredeki büyüklerine haber verdiler.

3 AYLIK CENİN BEZE SARILIP GÖMÜLDÜ

Olay Kahramanmaraş iline bağlı Elbistan ilçesinde gerçekleşti. 3 aylık olduğu tahmin edilen cenini düşük yapan ve kimliği belirlenemeyen kadın beze sararak toprağın altına gömdü. Tesadüfen kokuyu alan ve toprağı eşeleyen sokak köpeği cenini buldu. Elbistan ilçesinde bulunan Orhangazi Mahallesi, Adnan Menderes Bulvarında bulunan boş arazide meydana gelen olay mahalle halkını şoke etti. İddialara göre ve görgü tanıklarından edinilen bilgiler ışığında, halen kimliği belirlenemeyen bir kadın yaklaşık 3 aylık hamileydi. Düşük yaptığı ceninden kurtulmak istedi ve onu bir beze sararak Adnan Menderes Bulvarında bulunan boş araziye götürerek toprağa gömdü. Bunun üzerine olay yerini terk eden kadının kimliği hakkında bilgi edinilemedi.

ÇOCUKLAR OYNARKEN BÜYÜKLERİNE HABER VERDİLER

Boş arazide Suriyeli çocuklar birkaç gün sonra bir sokak köpeğinin yeri kazdığını fark etti. Kokuyu alan sokak köpeğinin toprağı neden kazıdığını merak eden Suriyeli çocuklar köpeğin yanına giderek onu incelemeye başladılar. Ancak toprağın altından çıkan cenini gören çocuklar çevrede bulunan vatandaşlara hemen haber verdiler. Bunun üzerine vatandaşlar polise durumu ihbar ettiler. Olay yerine gelen polis ekipleri inceleme yapmak üzere çevrede bulunanlardan bilgi edinmek istedi. Olay yeri inceleme ekibi de cenin ve sarıldığı bez üzerinde araştırma yapmaya başladılar. Cenini gömen kadının kimliği hakkında araştırmalar devam etmekte.

Daha Fazla Göster

Doğukan Erdurgun

1994 Kırşehir doğumlu. Sakarya Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü mezunu... 3 yıldır editörlük olarak görev almaktadır. Bayan Doktor ekibimize yeni katılan Doğukan, ayrıca bağlı olduğu sanat okulunda da aktif bir şekilde tiyatro oyunculuğu yapmaktadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu