Haber

Şişli’de Bahçeden Düşen Kadın Yaralandı

Sabah saatlerinde Şişli’den gelen haber korkuttu. Evinin önünde yer alan bahçesinde güvercin beslediği öğrenilen Sevda G isimli kadın, dengesini kaybederek bir anda bahçe duvarından aşağı düştü.

Güvercinlerini beslemek için çıktığı bahçeden düşen kadının yaralandığı ortaya çıktı. Olayın yaşanmasının ardından, duruma şahit olan komşuların haber vermesi üzerine olay yerine sağlık ekipleri yönlendirildi. Durumu fark edip, sağlık yetkililerine haber veren çevredeki vatandaşların araması üzerine, kısa süre içerisinde olay yerine sağlık ekipleri ulaştı.

İtfaiye Çağrılmak Zorunda Kalındı

Olay yerine ulaşan sağlık ekiplerinin, kadını düştüğü yerden çıkaramaması üzerine, itfaiye ekiplerine haber verildi. İtfaiye ekiplerine haber verilmesinin ardından olay yerine gelen ekipler, kadını düştüğü 2 metrelik yerden çıkardı.

Kadının düştüğü yerden kurtarılmasının hemen ardından, kadın için ilk müdahalenin olay yerinde yapıldığı açıklandı. İlk müdahalenin yapılmasının ardından ise yaralanan kadın Taksim Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı.

Yapılan sağlık müdahalesinin ardından hastaneye kaldırılan Sevda G. isimli kadının durumunun iyi olduğu ve yüksekten düşmeye bağlı olarak yaralandığı açıklandı. Elde edilen bilgilere göre kadının herhangi bir hayati riskinin olmadığı öğrenildi. Güvercinlerini beslerken 2 metre yükseklikten düşen kadının yakınlarına da haber verildiği açıklandı.

Daha Fazla Göster

Kadir Dündar

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 2. sınıf öğrencisi. 3 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali global bir gazete de editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu