Magazin

Şiddet İddiaları Doğru Çıktı

Seren Serengil ve Yaşar İpek çifti geçtiğimiz günlerde boşanma kararı almıştı. Bu kararın duyulmasının ardından boşanmanın nedeniyle ilgili söylentiler de duyulmaya başlanmıştı. Bu iddialardan bir tanesi de Yaşar İpek’in Seren Serengil’e şiddet uyguladığı iddiasıydı. Serengil’in söylemlerine göre eşi ona defalarca şiddet uygulamış, üzerine yürümüş ve hakaret etmiştir. Daha önceleri defalarca kez eşini affettiğini söyleyen Serengil hamile olmasından dolayı bu defa şiddete sessiz kalmayacağını belirtmiştir.

Seren Serengil zorlu bir hamilelik süreci geçirdiğini ve dikkatli şekilde bu sürecin tamamlanması gerektiğini daha önce belirtmişti. Eşinin stres yaratan davranışlarının hamileliğini olumsuz etkilemesine izin vermemek için Serengil eşine boşanma davası açtığını belirtti.

Yaşar İpek İddiaları Yalanlamıştı

Yaşar İpek yapmış olduğu bir röportajda çıkan haberler ile ilgili şaşkınlık yaşadığını ve bu iddiaların asılsız olduğunu söylemişti. İpek’in söylemlerine göre eşi ile tartışmalar yaşanmış ancak bu sözlü tartışmanın ilerisine gitmemiştir. Birbirine hakaret ettiklerini de söyleyen Yaşar İpek tüm bu tartışmaların karşılıklı olduğunu ve tek taraflı bir mağduriyet yaşanmadığını özellikle dile getirmiştir.

Bunun üzerine İnstagram hesabından yapmış olduğu paylaşımda Seren Serengil şiddet iddialarını destekleyici ifadeler kullanmaya devam etti. Paylaşıma göre İpek Serengil’i defalarca kez tehdit etmiş, ancak avukatları bu olayın duyulmaması gerektiği konusunda kendisini ikna etmiştir. Zorlu bir hamilelik geçiren ve şiddete maruz kalmış bir kadın olarak Serengil geri adım atmayacağını söyledi.

Daha Fazla Göster

Bilal Aydın

1992 Kocaeli doğumlu... Akdeniz Üniversitesi işletme bölümü mezunu. 2015 yılından bugüne kadar birçok yerel gazetede editörlük yapmaktadır. bayandoktor.com editör kadrosunda yer almakla birlikte ayrıca editör kadrosundan da tam yetkili olarak görev almaktadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu