Haber

Serinlemek İçin Girdiği Deniz Kabusu Oluyordu

Ukrayna’da serinlemek için girdiği denizde dalgalarında etkisiyle kıyıdan uzaklaşan genç kadının yardımına kıyı polisleri yetişti. Deniz yatağıyla beraber denize giren kadın, bir süre geçtikten sonra kıyıdan epey uzaklaştığını fark etti. Kıyıdan uzaklaştığını fark ettiği andan itibaren geriye dönmeye çalışan genç kadın bir türlü başarılı olamadı. Kuvvetli dalgalar sebebiyle bir türlü kıyıya ulaşamayan Ukraynalı kadın en sonunda pes etti. Bitkin düştüğü için çabalamayı bırakan kadının imdadına ise polisler yetişti.

Yaşanan bu olay Ukrayna’nın Arabat Spit’te yer alan bir tatil köyünde meydana geldi. Azak Denizi’nde gerçekleşen bu olayda Ukraynalı kadın deniz yatağının üzerine bitkin halde bulundu. Kıyıdan tam 1 km uzaklaşan genç kadın, polisin fark etmesiyle son anda görüldü.

Kıyıdan 1 km uzakta bulundu

Deniz yatağında dinlenirken kuvvetli dalgalar sebebiyle kıyıdan tam 1 km uzaklaştığı öğrenilen genç kadın bulunduğunda bitkin olduğu dikkatlerden kaçmadı. Kıyıya dönmek için çok çabalayan ancak bir türlü başaramayan kadın tüm enerjisinin tükendiğini açıkladı. O esnada Azak Denizi’nde devriye gezen polis ekipleri denizin ortasında sarı yelekli bir şey görünce yanaşmak istedi. Sarı yelekli nesnenin insan olduğunu gören polisler durumu hemen sahil güvenlik birimlerine iletti. Hareket etmekte bile zorlanan kadını sudan çıkartmakta son derece zor oldu. Denize simit atan polis ekipleri genç kadını ancak bu şekilde tekneye çıkartabildi.

Daha Fazla Göster

İpek Büyükhız

1992 doğumlu. Marmara Üniversite Radyo Televizyon ve Sinema bölümü mezunu... Son 3 yıldır özellikle de yerel haber sitelerinde editörlük görevi yapmaktadır. bayandoktor.com sitesinde aktif olarak editörlük hizmeti vermektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu