Magazin

Seren Serengil’den Yaşar’a Uzaklaştırma Kararı

Geçtiğimiz haftalarda hamile olduğunu paylaşan Seren Serengil eşi Yaşar İpek’ten boşanma kararı aldığını açıkları. Yaklaşık 1 buçuk yıl önce evlenen çift son zamanlarda ilişkilerindeki sorunlar ile gündeme gelmekteydi. Serengil bayramdan önce eşine boşanma davası açtığını söylemişti ve bunun herkes için iyi bir karar olmasını umduğunu sosyal medya üzerinden paylaşmıştı.

Çiftin  boşanma kararı merak konusu oldu ve bunun ardından Serengil’in Yaşar İpek adına uzaklaştırma kararı çıkarması da daha da çok merak konusu oldu. Boşanma kararının ardından İpek’in evden ayrıldığı ve annesinin evinde yaşadığı da söylenmişti.

Hassas Bir Durumda Olduğundan Bu Kararı Verdi

Seren Serengil uzaklaştırma kararı ile ilgili merakları gidermek için bir açıklama yapma gereğinde bulundu. Hamile olmasından dolayı duygusal olarak hassas bir durumda olan Serengil üzücü olaylardan da çabucak etkilenmekte olduğunu bildirdi. Normalde böyle bir karar almayacağını, eşinin anlayışlı ve sakin bir adam olduğunu belirtti. Ancak İpek’in bazen fevri davranışlarda bulunduğunu, çabuk sinirlenebildiğini ve sert tepkiler gösterdiğini belirtti. Bu durumda çocuğunu sağlıklı şekilde dünyaya getirebilmek için bu kararı almak zorunda kaldığını da söyledi.

Boşanma gerekçesi olarak da Yaşar İpek’in hamilelikten sonra Seren Serengil’den bulunduğu isteğin neden olduğu söyleniyor. İpek, Seren Serengil’in ailesi ile bir araya gelmesini ve aralarında küslük olmamasını istemiş fakat Serengil bu durumu kabul etmediğinden işlerin boşanma noktasına geldiği söylenmektedir.

Daha Fazla Göster

İpek Büyükhız

1992 doğumlu. Marmara Üniversite Radyo Televizyon ve Sinema bölümü mezunu... Son 3 yıldır özellikle de yerel haber sitelerinde editörlük görevi yapmaktadır. bayandoktor.com sitesinde aktif olarak editörlük hizmeti vermektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu