Magazin

Seren Serengil Düşük Yaptı

Uzun süredir çalkantılı bir ilişki yaşayan Seren Serengil ve Akın İpek çifti ayrılık kararı almıştı. Bu olayın üzerinden çok geçmeden Seren Serengil fenalaşarak akşam saatlerinde hastaneye kaldırıldı. Hastaneye kaldırılan Serengil’den ise sabah saatlerinde üzücü haber geldi. Birkaç gün önce hastaneye kaldırılan ünlü sanatçı bu sabah itibariyle bebeğini kaybettiğini duyurdu. Tüm magazin dünyası bu haberle birlikte yasa büründü.

Seren Serengil akşam saatlerinde arkadaşlarıyla bir restoranda yemek yediği esnada üzücü bir haber aldı. Yaşar İpek’in kendisi hakkında söylediği her şeyin yalan olduğunu ifade eden ünlü sanatçı tüm gerçekleri ünlü sosyal medya platformu Instagram üzerinden kullanıcılarına duyurdu. Kocasının kendisi hakkında söylemiş olduğu her şeyin yalan olduğunu ifade eden Serengil, Instagram’da canlı yayındayken gözyaşlarına hakim olamadı. Canlı yayını kapattıktan sonra fenalaştığı öğrenilen Serengil, apar topar hastaneye kaldırıldı.

Tansiyonu yükseldi

Seren Serengil akşam yemeği esnasında yaptığı canlı yayından sonra fenalaştı. Durumu anlayan arkadaşları ise hiç vakit kaybetmeden sağlık ekiplerini arayarak yardım istedi. Tansiyonunun yükseldiği ve kanamasının olduğu öğrenilen Serengil en yakın hastaneye kaldırıldı. Müşahade odasında tutulan ünlü sanatçının haberini alan sevenleri ve meslektaşları adeta hastaneye akın etti. Geceyi hastanede geçiren ünlü sanatçıdan kötü haber ise bu sabah geldi. Hamile olan Serengil bugün yaptığı açıklamada bebeğini kaybettiğini duyurdu.

Daha Fazla Göster

İpek Büyükhız

1992 doğumlu. Marmara Üniversite Radyo Televizyon ve Sinema bölümü mezunu... Son 3 yıldır özellikle de yerel haber sitelerinde editörlük görevi yapmaktadır. bayandoktor.com sitesinde aktif olarak editörlük hizmeti vermektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu