Magazin

Serdar Ortaç ve Chloe’nin Boşanma Sebepleri

Başarılı şarkıcı serdar ortaç 5 yıldır Türkiye’nin gündeminde olan bir evlilik yaşamaktaydı. Sürekli olarak magazin gündeminde konuşulan 5 yıllık evliliklerini tek celsede sonlandırdılar. Daha önce boşanmalarına ilişkin hiçbir haber çıkmayan ikili hakkında tek celsede boşandılar haberi çıkınca şaşkınlıklar arttı. Çift hakkında oldukça şok etkisi yaratacak iddialar ortaya atılmaya başlandı. Serdar Ortaç ve Chloe boşanma sebepleri hakkında birçok iddia ortaya atılsa da ikili henüz bir açıklama yapmadı.

Serdar Ortaç ve Chloe 5 Yıldır Evliydi

Tek celsede boşanan çift 5 yıldır evliydi. Magazin gündeminden düşmeyen çiftin çok iyi anlaştıkları bilinmekteydi. Serdar ortaç yaşadığı rahatsızlık döneminde eşinin en iyi destekçisi olduğunu belirtmekteydi. Birden bire boşanmaları herkesi şok etti.

Yaşanan bu şok etkisi sırasında Serdar Ortaç ve Chloe boşanma sebepleri hakkında birçok söylem bulunmaktadır. Bunlardan bir tanesi ikili arasında yaşanan bir bebek krizinin olduğuydu. Bebek isteyen Serdar Ortaç yıllardır bunu dile getirmektedir. Ancak mevcut bir hamileliğin yaşanmadığı bilinmekteydi. Geçtiğimiz aylarda hamile kalan Chloe eşinin çok istemesine rağmen çocuğu aldırdığı iddia edilmektedir.

Herkes tarafından konuşulan dedikodulara göre Chloe çocuk sahibi olmak istemediği için, planlanmamış bu hamileliği sonlandırmıştır. Eşi Serdar Ortaç’a hamileliğini sonlandırırken haber vermediği konuşulanlar arasındadır. Hal böyle olunca Serdar Ortaç durumu kabullenememiş ve boşanma kararı almışlardır.

Hala birbirlerini çok seven çiftin bu şekilde birden boşanması herkesçe konunun meral edilmesine yol açmıştır. Sürekli olarak bu konuyu konuşan magazin gündemi; Chloe Loughnan’ın kendi ülkesine dönmek istediğini de gündeme getirmektedir. Ancak ikiliden böyle bir açıklama gelmediğinden henüz kesin bir bilgi olmamaktadır. Mahkeme çıkışı mikrofon uzatılan çift anlaşarak boşandıkları yönünde bir açıklama yaparken boşanmaya dair bir detay vermemişlerdir. Anlaşılacağı üzere ikiliden açıklama gelmediği sürece bu konu hakkında uzun süre konuşulacağa benzemektedir.

Daha Fazla Göster

İpek Büyükhız

1992 doğumlu. Marmara Üniversite Radyo Televizyon ve Sinema bölümü mezunu... Son 3 yıldır özellikle de yerel haber sitelerinde editörlük görevi yapmaktadır. bayandoktor.com sitesinde aktif olarak editörlük hizmeti vermektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu