Televizyon

Sen Anlat Karadeniz Başlama Tarihi

Yayınlandığı ilk günden itibaren kendi izleyici kitlesini büyüten ve her geçen gün dikkat çekici bir senaryo ile izleyicilerinin karşısına çıkan Sen Anlat Karadeniz dizisi bu yaz başında sezon finali gerçekleştirmişti. Özellikle dizinin ilk yayınlandığı günlerde kadına şiddeti çarpıcı gerçekliği ile ele alması izleyicilerin büyük beğenisi kazanmış ve adeta bir sosyal sorumluluk görevini yerine getirmişti. Bu noktada geçtiğimiz sezon finali ile de izleyicileri merakta bırakarak gelecek sezonda görüşmek üzere dizi sezon arası vermişti. Yeni sezon tanıtımlarının da kanallarda yayınlandığı şu günlerde dizinin yeni sezon başlangıç tarihi izleyicileri başta olmak üzere birçok kişi tarafından merak ediliyordu.

Yeni Sezon 4 Eylül’de Ekranlarda

Başrollerinde İrem Helvacıoğlu ve Ulaş Tuna Astepe’nin yer aldığı ve gerek konusu ile gerekse Karadeniz’in güzelliklerini ekrana taşıması ile birçok kişinin sevdiği yapımlar arasında giren dizide başrollere Sinan Tuzcu ve aynı zamanda şarkıcı olan Öykü Gürman eşlik ediyor. Dizinin yeni sezon tanıtımları ATV ekranlarında dönerken yer alan slogan ise şimdiden gündeme bomba gibi oturdu. Sloganda yer alan bugün bir kadın daha öldü, siz vicdanınızın sesini nasıl kısıyorsunuz şeklindeki açıklama ile dikkatleri yine üzerine çekmeyi başardı. Yeni sezonda da kaldığı yerden heyecana devam edecek olan dizi ATV’de 4 Eylül 2019 Çarşamba günü her zamanki gününde 20:00 ile her zamanki saatinde izleyenleri ve sevenleri ile bir araya gelecek.

Daha Fazla Göster

Bilal Aydın

1992 Kocaeli doğumlu... Akdeniz Üniversitesi işletme bölümü mezunu. 2015 yılından bugüne kadar birçok yerel gazetede editörlük yapmaktadır. bayandoktor.com editör kadrosunda yer almakla birlikte ayrıca editör kadrosundan da tam yetkili olarak görev almaktadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu