Televizyon

Sen Anlat Karadeniz 3. Sezonuyla İzleyicilerle Buluşuyor!

Televizyon dünyasının en çok sevilen dizilerinden biri olmayı başaran Sen Anlat Karadeniz, üçüncü sezonuyla izleyicilerin karşısına çıkıyor. İzleyici karşısına çıktığı andan itibaren büyük bir hayran kitlesi toplayan dizi sezon arasına girmişti. Çok sevildiğinden dolayı üçüncü sezonuyla yeniden ekranlarda yer almaya başlayacak. Üstelik sevilen dizi Sen Anlat Karadeniz’in yeni yayın döneminde ki tarihi de kesinleşmiş oldu. 4 Eylül Çarşamba günü gelip çattığı zaman Sen Anlat Karadeniz dizisini ekranlarda görebileceksiniz. Üstelik büyük bir hayran kitlesi oluşturmayı başaran dizinin yayına gireceği saat ise 20.00 olacak.

Üçüncü Sezonuyla Geri Dönüyor!

Sen Anlat Karadeniz dizisinin şimdiye kadar çekilen bölümlerine bakıldığında toplamda 54 bölüm çekilmişti. Daha sonrasında sezon arasına giren dizinin 54. bölümle tekrardan geri dönecek olduğu duyuruldu. Üstelik ilk fragmanı da sevilen kanallardan biri olan Atv’de yayınlanmış oldu. Dizinin fragmanı ise ” Bugün bir kadın öldü, öldürüldü” yazısıyla hayranlarına duyurulmuş oldu. Yayınlanacxağı tarih ve fragmanı gören Sen Anlat Karadeniz dizisi fanları da sosyal medyayı salladı. Yayınlanmış olan fragmanın ardından ise sosyal medya da #SenAnlatKaradeniz etiketlerinin arttığına şahit olundu. Son derece etkileyici konuyu ele alan dizinin fanları da şimdiden yayınlanacak günü dört gözle beklemeye başladı. Sevilen dizi Sen Anlat Karadeniz ATV ekranlarında 4 Eylül Çarşamba günü izleyiciyle buluşacak.

Daha Fazla Göster

Kadir Dündar

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 2. sınıf öğrencisi. 3 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali global bir gazete de editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu