Televizyon

Seksenler Dizisi Oyuncu Kadrosu Belli Oldu

Bir dönemin en çok konuşulan dizilerinden biri olan Seksenler, yeniden dönmeye hazırlanıyor. Dizinin yeniden yayınlanacağının bilgisi geçtiğimiz günlerde verilmişti. Birol Güven tarafından yapılan paylaşımlar ve dizinin oyuncularından gelen paylaşımlarla beraber yeni sezon hazırlıklarına geçildiği de öğrenilmişti.

Tüm bunların sonrasında kısa süre önce ekibin okuma provası yaptığı da ortaya çıktı. Okuma provasının ardından ise oyuncu kadrosunun belli olduğu ortaya çıktı. Yine sürpriz isimlerin de yer almasını beklediğimiz dizinin ana oyuncu kadrosunda ise bir değişiklik yok gibi gözüküyor.

Seksenler Oyuncu Kadrosu

Yeni sezonun Ekim ayı gibi yayına girmesi beklenirken, dizinin oyuncularının ise Betül Berk, Suzan Kardeş, Berat Yenilmez, Ceyhun Fersoy, Begüm Öner, Necmi Yapıcı, Rasim Öztekin, Özlem Türkad, Şoray Uzun, Yasemin Conka, Ayşe Tolga, Kemal Kuruçay, Tolunay Donat, Hakan Bulut, Özlem Balcı, Hacı Ali Konuk, Onur Dilber, Faruk Sofuoğlu, Ali Fuat Pekzeren, Aşkın Şenol, Osman Büyükercan olacağı açıklandı.

Beklenen kadroya yeni oyuncuların da ekleneceği ve sürprizlerin geleceğini de ekleyelim. Eylül ya da Ekim ayında yayına geçmesi beklenen dizinin yeni sezonun da hikayenin kaldığı yerden de devam etmesi bekleniyor. Tabii ki hikaye kısmında da bazı sürprizler olacaktır. Tüm bunlar için Birol Güven tarafından yapılacak olan açıklamaları takip etmek gerekiyor.

Daha Fazla Göster

Kadir Dündar

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 2. sınıf öğrencisi. 3 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali global bir gazete de editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu