Televizyon

Seksenler Dizisi Geri Dönüyor

Dönemsel diziler içerisinde en uzun soluklularından biri olmayı başaran Seksenler dizisi, uzun yıllar ve koskoca 6 sezonun sonunda final kararı almıştı. Dizinin reytinglerinin iyi devam etmesine karşın 2017 yılında Seksenler için final yapıldığını gördük.

Aradan geçen 2 sene içerisinde tekrarları yayınlanmaya devam eden dizi için beklenmedik bir karar geldi. Geçtiğimiz haftalarda dizinin yeni sezonu için senaryo çalışmalarının başladığı açıklanmıştı. Bu çalışmalar için açıklama yapılmasının hemen sonrasında bu kez dizide yer alan ünlü oyunculardan biri olan Onur Dilber tarafından sürpriz bir paylaşım geldi.

Onur Dilber Dizide Yer Alacak

İlk olarak dizinin yapımcısı Birol Güven tarafından yapılan paylaşımlar sonrasında yeni sezon için hazırlıkların başladığı açıklanmış ve dizinin hayranları arasında sevince neden olmuştu. Yeni sezonun ne zaman başlayacağı konusunda kesin bilgiler yok ancak Onur Dilber tarafından yapılan paylaşımda, Rıza Komiser karakterini yeniden göreceğimizi anlamış olduk.

Ünlü oyuncu tarafından yapılan paylaşımda, Rıza Komiser’in yeniden hayat bulacağı görülüyor. Bunun dışında dizinin karosunda daha hangi isimlerin yer alacağı ise net değil. Eski kadroda herhangi bir değişiklik yapılıp yapılmayacağı kısmında da kesin açıklamalar bulunmuyor.

Bunlar ve yeni karakterler için bir süre daha beklemek gerektiğine kesin gözüyle bakabiliriz. Yeni sezonun yayınlanmasının ardından detayları elde etme şansımız olacak.

Daha Fazla Göster

Kadir Dündar

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 2. sınıf öğrencisi. 3 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali global bir gazete de editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu