Magazin

Şarkıcı Bengü’nün Bebeği Dünyaya Geldi

Türkiye’de şarkıları ile sık sık gündeme gelen Bengü dünya evine girdiği Selim Selimoğlu’na baba olacağı haberini telefonda verdiğini belirtti. Bebeğin geleceğini öğrendikten sonra çalışmalarına ara veren Bengü hayranlarına bir kız bebek beklediğini belirtti.

Hamilelik döneminde gelen teklifleri geri çeviren Bengü bu süreci evde geçirmeyi tercih ettiğini belirtti. Böylesinin daha sağlıklı olacağına inandığını söyleyen Bengü; geçtiğimiz gün kızı Zeynep’i kucağına aldı.

Bebeğine Zeynep İsmini Verdi

Şarkıcı Bengü’nün bebeği dünyaya geldi haberi geçtiğimiz gün sık sık konuşulan bir haber haline gelmiştir. 5 Ağustos yani pazartesi günü sabah saatlerinde dünyaya gözlerini açan Zeynep bebeğin ve annesi Bengü’nün sağlık durumu oldukça iyi olduğu öğrenildi.

Bengü kızının sağlıkla dünyaya geldiği haberini instagram hesabı üzerinden tüm sevdiklerine duyurmuştur. 40 yaşında olan Bengü için doğumun zor olduğu düşünülmekteydi. Ancak kendisi tecrübeli ebelerden bu konu hakkında eğitim aldığını belirterek normal doğum yapmak istediğini belirtmiştir.

Zeynep bebek dünyaya gelmeden önce Bengü’nün anne ve babası destek olmak amacıyla kızlarının yanına gitmişti. Bu konuyla ilgili bir fotoğraf paylaşan Bengü, son derece mutlu görünmekteydi. Şarkı söylemenin yanı sıra bilgilendirici videolar çekmeye başlayan Bengü annelik ve hamilelik ile ilgili videolar çekmeye devam edeceğini duyurmuştur. Bu sayede daha çok insana ulaşıp onlara yardımcı olabileceğini düşünmektedir. Şarkıcılığa devam etmenin yanı sıra çektiği videolarla ile insanlara destek olmayı da sevdiğini belirtmektedir. Bebeği doğduktan sonra daha çok tecrübelerini paylaşmak istediğini de aktarmıştır.

Selim Selimoğlu ve Bengü çifti bebekleri Zeynep için çok heyecanlı olduklarını sürekli olarak paylaşım yaptıkları instagram üzerinden duyurmuşlardır. Şimdi hayranları bebeğin resimlerini sabırsızlıkla beklemektedirler.

Daha Fazla Göster

Doğukan Erdurgun

1994 Kırşehir doğumlu. Sakarya Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü mezunu... 3 yıldır editörlük olarak görev almaktadır. Bayan Doktor ekibimize yeni katılan Doğukan, ayrıca bağlı olduğu sanat okulunda da aktif bir şekilde tiyatro oyunculuğu yapmaktadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu