Moda

Sarı Renk Kombin Önerileri

Sarı renk ve tonları hemen her kombinleme de oldukça dikkat çekici ve bu renkleri tercih eden kişilerde her zaman şıklığı sembolize eden bir renk olarak öne çıkmaktadır. Sarı renkler daha çok parlak tonlara sahip olmasının yanı sıra pek çok farklı renk çeşidiyle de uyumlu bir renk olarak karşımıza çıkmaktadır. Sarı renk kombinleri tüm sezonlarda olsa da asıl çıkışını 2019 yılının yaz sezonunda yapmıştır. Yaz sezonun yanı sıra sonbahar sezonda da oldukça karşımıza çıkacak olan sarı renk kombinleri, görünenin aksine işin en zor kısımlarından biri olarak görülmektedir.

Sarı Rengi Kombinleme Tüyoları

Elinizde bulunan ya da yeni satın almış olduğunuz sarı renge sahip ürünleri kombin yaparken, bu konuda dikkat etmeniz gereken en önemli nokta; sarı renge uygun tonları bulmanız gerekmektedir.  Sarı renge uygun olarak oluşturacağınız zıtlık, çok daha hoş ve şık bir görünüme kavuşmanıza olanak tanıyacaktır.

Sarı renkler ile kullanabileceğiniz pek çok farklı ton bulunmaktadır. Bunlar; lila, gri, mavi, mor ve siyah tonlarına sahip ürünler olabilir. Bu renklerle birlikte sarı rengi kombin yaptığınızda siz de istediğiniz uyumu sağlayabilir ve şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Eğer amacınız elinizde bulunan sarı renkli parçanın parlaklığını öne çıkarmak ise, kombinde tercih etmeniz gereken önemli şey koyu tonları tercih etmenizdir. Eğer aksesuar kullanacaksanız da yine tercihiniz koyu renkli aksesuarlar olmalıdır.

Daha Fazla Göster

İpek Büyükhız

1992 doğumlu. Marmara Üniversite Radyo Televizyon ve Sinema bölümü mezunu... Son 3 yıldır özellikle de yerel haber sitelerinde editörlük görevi yapmaktadır. bayandoktor.com sitesinde aktif olarak editörlük hizmeti vermektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu