Haber

Sarhoş Kadın Ortalığı Savaş Alanına Çevirdi

İstanbul’un Esenyurt ilçesinde sarhoş olduğu öğrenilen genç kadın, bir tekel bayisine giderek veresiye içki almak istedi. İş yeri sahibi ise veresiye hiçbir şey veremeyeceklerini söyledikten sonra sarhoş kadın adeta çılgına döndü. Aldığı olumsuz yanıttan sonra ortalığı savaş alanına çeviren kadına karşı iş yeri sahibi de kendisini savunmak için cop kullandı. Olay yerine gelen polis ekiplerine de saldıran sarhoş kadın gözaltına alındı.

Esenyurt’ta veresiye içki almak isteyen kadın, iş yeri sahibi tarafından reddedilince ortalığı birbirine kattı. İş yeri sahibine de saldıran sarhoş kadın, iş yerinde bulunan pos makinesini iş yeri sahibine fırlattı. Kendisine saldıran kişiye karşı cop kullanan iş yeri sahibi polisten destek istedi. Kısa süre içerisinde olay yerine gelen polislere de saldıran şahıs gözaltına alındı. Kendisine saldıran kadından şikayetçi olan iş yeri sahibi de karakola götürüldü.

 

Sarhoş kadınlar gözaltına alındı

Yaşanan bu olaydan sonra olay yerine polis ekipleri sevk edildi. Polislerin ortamı yatıştırma çalışmaları sonuç vermedi. Bir türlü sakinleşmeyen sarhoş kadın ise gelen polis ekiplerine hakaret edip saldırmaya başladı. Bunun üzerine polisler müdahale ederek saldırgan kadını gözaltına aldı. Toplam 3 arkadaşın gözaltına alındığı olayla ilgili soruşturma devam ediyor. Saldırgan kadınlardan şikayetçi olmak için karakola giden iş yeri sahibinin şikayetinden vazgeçmediği de gelen bilgiler arasında.

Daha Fazla Göster

İpek Büyükhız

1992 doğumlu. Marmara Üniversite Radyo Televizyon ve Sinema bölümü mezunu... Son 3 yıldır özellikle de yerel haber sitelerinde editörlük görevi yapmaktadır. bayandoktor.com sitesinde aktif olarak editörlük hizmeti vermektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu