Televizyon

Salur Kazan: Zoraki Kahraman Filmi

Zoraki kahraman filmi beyaz perdeye yansıyacak ve daha sonra ise televizyon izleyicileri ile buluşacak. Macera ve komedi alanında çekilmiş olan Türk filmi Salur Kazan: zoraki kahraman filmi 2017 yılında vizyona girmişti ve daha sonra ise bu filmin konusu ve oyuncularını kim olacağı soruları sorulmuştu.  Haberimizde sizlere bunlardan bahsedeceğiz. Senaryo olarak ve yönetmenlik olarak filmin gidişatını üstlenen Burak Aksak projesinde Salur Kazan: Zoraki Kahraman filminin yapımcılığını ise BKM yaptığını biliniyor. Filmde kadro olarak ise Cengiz Bozkurt, Necip Memili, Devrim Yakut, Zafer Algöz, Arzu Oruç, Onur Atilla, Eda Ece gibi birçok sevilen oyuncunun yer aldığı kadro belli oldu. Bu filmde çekim yeri olarak da Nevşehir belirlendi. Ürgüp’te çekimleri yapılan filmin ilçe olarak da Avanos’ta çekimlerinin gerçekleştirildiği ve çekildiği yer olarak belirlendi.

Salur Kazan Zoraki Kahraman Konusu

Filmin konusu herkesin bildiği gibi mizah ve modern olarak bir dil ile izleyicilerle buluşuyor. Salur kötü adamların esir almış olduğu bir kişi olarak akıllara sevdiklerini kurtarabilecek mi? sorusunu getirerek filme heyecan katıyor. Esir alınmış olan oba halkının kötü adamları alt edip edemeyeceği filmin meraklıları tarafından bekleniyor? Dede korkut hikayeleri gibi yönetmen ve senaristliğini yapan Burak Aksak’ın yorumuyla doğrultusunda yeniden hayat buluyor. Farklı bir yapım olarak izleyicilerle buluşacak olan bu film birçok komedi sever tarafından merakla bekleniyor. Aynı zaman da eski zamanlarda ki masallara yolculuk yapılarak izlenecek bir film olarak izleyicilere sunulacak. Macera ve komedi türünde çıkacak olan filmde kahkahalar hat safhada olacak ve birçok komedi severin ilgisini yoğun bir şekilde çekecek. Filmin geniş oyuncu kadrosu ve kaliteli senaryosuyla güldürücü olacağı konuşuluyor.

Daha Fazla Göster

İpek Büyükhız

1992 doğumlu. Marmara Üniversite Radyo Televizyon ve Sinema bölümü mezunu... Son 3 yıldır özellikle de yerel haber sitelerinde editörlük görevi yapmaktadır. bayandoktor.com sitesinde aktif olarak editörlük hizmeti vermektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu